Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok ilyeneket mondana nektek: már nem jó veled a szex, mert nem vonzódom hozzád, és már nem is tudsz jól leszopni. Persze, másnap egy "bocsi"-val elintézi, és kimagyarázza, hogy nem úgy gondolta, meg fáradt volt, stb.. Csak engem nem érdekelne a magyarázkodása és mehetne, amerre lát? Vagy ti visszafogadnátok, mintha semmi sem történt volna? Nem lenne megalázó, amiket mondott?
2016. febr. 19. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
küld el a fenébe, mert most mondta ki azt, ami már érlelődhet benne egy ideje.
2016. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért nagyon sokat számít, hogy milyen időszakon megy ő (és én) át. Leülnék vele megbeszélni, hogy mi az, ami rossz, hogyan tudnám jobban csinálni, mire vágyik. Persze én is elmondanám, ha nem jó valami. És ha látom rajta, hogy ő is akar változtatni (pl. nem mindenféle kamu indokot hoz fel és hajlandó ő is változtatni), akkor megpróbálnám még vele helyrehozni a dolgokat. De ha nem akarja, nem erőltetném, mert akkor nem illünk össze.


22/L

2016. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem először történt, hogy bunkóskodik, és ilyeneket mond.
2016. febr. 19. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
És mit tettetek azért, hogy változzon a helyzet?
2016. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hagyd már a fenébe!
2016. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én azt is el tudom képzelni, hogy már van neki egy másik csaja
2016. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos h szakítanék vele ha ilyeneket mondana. Tulajdonképpen megaláz ezzel azt meg én személy szerint nem viselem el senkitől sem.
2016. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Persze, másnap egy "bocsi"-val elintézi" Na ez az amit nem értek. Másnap még beszélni tud hozzád? Fogak nélkül? 300km-röl?
2016. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van neki kilátásban valaki más, aki "jobban le tudja szopni". A te érdekedben írom, ne tervezz vele hosszútávra.
2016. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!