Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden fiatal pasi ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Bár nem vagyok már mai nő, de ez az eset nagy hatással volt rám! Megismerkedtem egy fiatalemberrel egy szexpartner keresőn. 20-on éves korosztály, én 40-es vagyok. Bókolt, kedveskedett, amellett értelmes férfinak tűnt. Érződött rajta, hogy szexre éhezik, gondoltam meghívom magamhoz. Érezzük jól magunkat, lazítsunk, élvezzük egymás társaságát. A srácnak tetszett is volna, de nem hajlandó utazni. Ez nagyon mellbe vágott! Mi a baj a mai pasikkal? Könnyen akarják megkapni a nőt, aki aztán menjen a helyükbe, de rögtön?!
2016. febr. 22. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen! ;) 19f
2016. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én voltam így párszor. Volt, hogy elmentem, volt hogy nem. De én általában inkább azért nem mentem, mert ,,féltem" a dologtól. Esetleg, hogy majd többet akar, meg ilyesmik. Mondjuk én titokban akarom tartani, ezért is vagyok óvatos. 22F
2016. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen... bàr van eggy bizonyos tàvolsàg amit màr énse tudok bevàllalni. : (
2016. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok ilyen, utazóképes vagyok.

22F

2016. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2016. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ezt így leírta, hogy nem hajlandó?
2016. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Roadkill ***** válasza:
Nem minden fiatal pasi ilyen,vannak az akik csak hittegetnek,meg vannak akik tüzön vízen átmenek a szerelmükért,vagy egy kis sex-ért,de ahogy elődtem mondták vannak bizonyos távok amik tényleg hosszúak:( De azért vannak még akik akárhova elmennek:D csak meg kell találni őket:D
2016. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mennyit kellet volna neki utaznia?

Személyesen ezek szerint még nem találkoztatok? Mert ha nem akkor lehet valótlan dolgokat állított magáról, és csak a net arctalanságát használta ki. De az is lehet, hogy nincs bátorsága azt megtenni amit levelezés és netes beszélgetés során elmondott. Vagy egyszerűen nincs önbizalma. Több oka is lehet, nem mind utasítanánk el egy ilyen lehetőséget. Hol ismerkedtél meg vele? Melyik oldalon?

24F

2016. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
PM küldözgetőknek: Nem örömlány vagyok... Mi volt a neve? Atyaég, Ti kibeszélitek szex után a partnereteket is? Ez magánügy, ami 2 emberre tartozik! Egy kis szexuális kultúra nem ártana!
2016. febr. 22. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért,te fordítottnesetben utaznál,hozzá?
2016. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!