Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfomán szexpartnert (lányt/n...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomán szexpartnert (lányt/nőt), hogy a legkönnyeb találni?

Figyelt kérdés
A jelenlegi kapcsolatomban sajnos csak ritkán van szex, nagyon lecsökkent az utóbbi évben, ezért abban gondolkodom, hogy keresek egy ilyent és esetleg szólok a barátnőmnek, hogy mit szólna hozzá, hogy mivel ő amúgy sem szexel velem eleget én közben pótolnék máshol.
2016. febr. 22. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A nimfománia egy betegség, semmi hasznod nem lenne abból, ha egy kielégíthetetlen nővel csalnád a párodat.
2016. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fog belemnni
2016. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De legalább lenne szex bőven! Lehet, hogy neki nem lenne elég az amennyit velem szexel, de nem is az a lényeg, hiszen a nimfománoknak amúgy is több szexparternük van. Én max heti 3 alkalmat tervezek, 3 menettel. A többit megkapja mástól, nem zavarna...itt tényleg csak a szexről van szó. A barátnőm meg, ha annyira nem tud két dolgot különválasztani mint amilyen a szex meg a párkapcsolat, akkor kicsit legyen azon, hogy megközelítse a szex azt a mennyiséget mint ami az elején volt.
2016. febr. 22. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szexre talalsz nőt ha heti 3 alkalomra akarod.

Nem kell nimfomániás legyen csak szeresse csinálni.

De a barátnődnek nem lesz őszinte a mosolya ha elmondod neki szerintem.

De nyugi nem Te leszel az egyetlen aki máshol talál boldogságot.

2016. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokan megcsalják az asszonyt de nem mondjuk el neki ez hüjeség
2016. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!