Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tetszem a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem a nőknek?

Figyelt kérdés

Úgy fog tűnni, hogy dicsekszem vele, de nem. Csak kajakra nem értem. Világ életemben egy magányos farkas voltam, kapcsolatom nem volt, csak egyéjszakások. És nekem így volt jó. +ku*rvára nem teszek azért, hogy tettszem a nőknek. Bunkó is vagyok, sokszor túlzásba viszem a szarkazmust.max amit szerethetnek rajtam az a motorom. De amugy azt sem, mert senkit nem furikázok a motorommal.

És rohadt öreg is vagyok. 48 éves, és akaszkodnak rám a 20 éves lányok, de felfoghatatlan miért. Mármint nem zavar, de már én érzem magam kellemetlenül. Már a hajamat is megnövesztettem, hogy még rondább legyek, szerintem sikerült is, csak ezt a többiek nem veszik észre. Ja és pénzem sincs, őszintén szólva világéletemben egy suttyó voltam.

Akárhova megyek, valaki mindig rámakaszkodik, akivel szexelünk egy jót azt ennyi.

Mielőtt jönne a sok nagypofájú, nem kamu a kérdés.

Peace ✌


2016. febr. 23. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak egy kövér, ronda, kopasz, irodai asszisztens vagy, aki ebédszünetében nem tud magával mit kezdeni a gép előtt.
2016. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valamit látnak benned, van biztosan egyfajta kisugárzasod volt nekem is így ... szintén nem nagyarcoskodásból irtam :)
2016. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Nem. Én nem vagyok te. Sajnálom, hogy téged nem szeretnek a nők. De mi a második válaszadóval mázlisták vagyunk ✌
2016. febr. 23. 15:30
 4/18 anonim ***** válasza:

Tudod ebben a sztoriban hol lehet a bibi? Ott, hogy az a személyiség akit leírtál mit keresne ezzel a kérdéssel egy ilyen oldalon? Sőt, ez a miért tetszem a nőknek kérdés meg sem fordul benne.

Amennyiben valós a sztori, akkor meg gratulálok élvezd nyugodtan, hogy azoknak az orra alá tudtad dörgölni ezt a dolgot akik 25 évesen képen láttak csak p*nát.

Te is k*rvára tudod a választ a kérdésedre...

(nem, nem vagyok irigy, mert olyan szerencsés adottsággal áldott meg a sors mint téged)

2016. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy mit keresne egy ilyen oldalon? Nem vadember vagyok internet nélkül baz*meg. Amúgy nem nagyon válszoltál a kérdésre de sebaj. Örülök én neki, csak valahogy nem értem. De azért jót röhögtem rajtad, de vegyél vissza nyugodj le a pi*b@.

Azok a srácok akik még nem láttak képen se pi*csát, az ő hibájuk. Nincs olyan srác, aki ne tudna magának nőt fogni. Ilyet nem hiszek el. Ez hülyeség.

2016. febr. 23. 16:36
 6/18 anonim ***** válasza:

Már látom, hogy a szövegértéssel gondok vannak.

Mellesleg, ha ismernéd a nőket és értenéd a szöveget, amit leírtál összerakhatnád a választ a kérdésedre...

Segítek: Te a tipikus rossz "fiú" esete vagy, magányos farkas ez az amire a nők buknak..hiába sérülnek, mert csak meg lesznek dugva, rongyba lesznek véve de ösztönösen elvarázsolja őket!

2016. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nincs szövegértési problémám, csak nem szeretem, ha félrepofáznak :-D

Igen ezt a rosszfiús dumát be is venném 20 évesen de így lassan 50 évesen elég nehéz elhinni.

2016. febr. 23. 17:05
 8/18 anonim ***** válasza:

Korral mit változik egy "rosszfiú" ??? :D sőt pont hogy az még jobban nedvesíti a kislányokat...:D

(4,6-os válaszoló)

2016. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Hát erre egyszerű a válasz. Most picit kielemezlek, mint egy pszihológus. :)

Az, hogy téged szeretnek a lányok, annak köszönhető, hogy hatalmas az önbizalmad. Nem futsz a lányok után, nem rajongsz értük, hanem te vagy a csenedes gyilkos, aki csak figyel és az ölébe csúsznak a lányok. Hogy miért? Mert a lányoknak az agyukra megy, hogy körberajongják őket. Hogy napi 10 üzenetet kapnak facebookon idegenektől, de mind kisfiú. És itt vagy te egy Férfi erős jellemmel, ahogy írtad szarkazmussal, amit mindenki imád. Bizonyára a szex terén sincs gondod, sőt valószinüleg jó szexpartner vagy. A korod senkit sem érdekel, mert mást látnak benned. Ahogy látom kiállsz magadért, nem hagyod magad, és a lányok bizony ezt is imádják.

Őszinte leszek, én is szivesen megismernélek.

26/L

2016. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a rosszfiú képbe beleillesz nagyon, ez lehet a titka.
2016. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!