Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan hogy egy nőnek pofonegyszerű az orgazmus és jön neki akár több is egyszerre?

Figyelt kérdés
Számomra aki azért megküzd a hüvelyi orgazmusért ellenben beleremeg és hosszan évlez el nagyon furcsa hogy fiú barátaim elmondása szerint barátnőjük csak rápattan a farkukra és 4-szer 5-ször elélvez rajta... Szerintem ilyen nincs... Nem lehet hogy ők csak megjátszák hogy ezzel is növeljék a fiúk egóját? Vagy én vagyok selejtes?
2016. febr. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak csókolózáskor is van néha orgazmusom.Volt már olyan is,hogy alig kezdtük el és élveztem.Nem mindenkivel,csak a jelenlegi párommal,mert nagyon szeretem.Nem hiszem,hogy mindenki hazudná.
2016. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek is könnyen jön az orgazmus, egy menet alatt általában több is. Ritka ha csak egy van neki.

22/F

2016. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt baratnomnek konnyen jott, lenyegeben rajtam mult, ha akartam akar azonnal elment (fel perc), persze oralal, vagy kezzel, behatolassal mar nehezebb ugy volt, az nem is jott ossze tul gyakran, bar foleg miattam, mert akkoriban meg elegge fiatalka voltam es hogy is mondjam, nem voltam valami hosszutavfuto....:D


A mostani baratnom viszont eleg nehezen megy el, meg orallal is, neha elzsibbad az allkapcsom... :D


Szoval ez valtozo.

2016. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csiklói könnyen jön, de a hüvelyiért meg kell dolgozni :D
2016. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónapja feküdtem le a barátommal és szexel még nem mentem el de mivel tudja hol a G pontom az ujjaival könnyen és sokszor a csúcsra juttat, volt hogy már alig bírtam és pisilésig juttatott
2018. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Páromnak könnyen jön és nagyon sokszor el tud élvezni az első után. Azt szeretem ha már könyörög h hagyjam békén :)
2018. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!