Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akartam az anált, azóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akartam az anált, azóta nem keres. Vége van ennek?

Figyelt kérdés
Egy fiúval összejárunk szexelni, eddig minden jól ment. Viszont legutóbb be akarta rakni hátulról. Nekem fájt nagyon és mondtam hogy hagyjuk. Azóta viszont alig keres, szerintem csalódott bennem. Próbáljam megbeszélni vele vagy én se keressem őt?
2016. febr. 23. 22:10
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
58%
Apukád mit mondott?
2016. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kellesz neki, nem adtad meg amire vágyott/vágyik, értelemszerűen már nem tart annyira igényt.
2016. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem magadat kellene hibáztatnod. Kipróbáltad, nem jött be. Az, hogy ezt ő nem érti meg, az az ő baja. Annyit is ért.


Csak hadd kérdezzem meg, hogy akarta berakni? Kellő időt fordított rád, hogy ellazulj hozzá és kitágulj?

2016. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Síkosító és minden előkészítés nélkül akarta hirtelen betenni. Fájt nagyon.
2016. febr. 23. 22:17
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor legalább neked lehetett volna annyi eszed, hogy nem hagyod csak úgy, hanem csak ha kellő időt fordít rád, hogy ellazulj és teljesen késznek érzed rá magad. Nem csak a pasid hibája volt.
2016. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na így egészen más, Kérdező. Egyetértek az előzővel,de annyit hozzáfűznék, hogy elég nagy tahó lehetett a tag, ha minden nélkül egyszerűen popsin akart döfni... Ne keresd szerintem, hagyd ezt a kretént...


24F

2016. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2016. febr. 23. 22:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Síkosító és minden előkészítés nélkül akarta hirtelen betenni. Fájt nagyon."


A hirtelen felrántott sarokkal való tökön rúgás fájt neki is nagyon, vagy te ilyen kis visszafogott voltál?

2016. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Csak egy kicsit tette be. De nem akartam folytatni. Utána láttam rajta hogy megsértődött, unott lett. Azóta meg minden magyarázat nélkül eltűnt. Ez esik rosszul.


Köszönöm szépen a válaszokat!!:)

2016. febr. 23. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!