Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek optimális méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek optimális méret?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szól legfőképp a kérdésem.13 centi és önbizalomhiányom van tőle.Tapasztalatokat,Véleményeket szívesen olvasok!:) koszonom elore s.:)

19/f



2016. febr. 24. 00:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérésre képet küldök.
2016. febr. 24. 00:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

H lehet önbizalomhiányod tőled?

Milyen elcseszett logikát használsz?

Vastagság számít igazából ha méretről van szó. De minden testiség eltörpül technika mellett.

Önbizalmadhoz realizáld tényeket.

2016. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Muti. :)
2016. febr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Önbizalomhiányod van és közben a farkad mutogatod?
2016. febr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem baromi mindegy mi az optimális méret? Neked van, ami van azon nem tudsz változtatni, akkor miért görcsölsz ezen.Keress olyan csajt, akinek a tiéd jó másokkal meg ne foglalkozz.
2016. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hossz és a vastagság számít, hanem h mennyire izgatod fel előtte.

Nekem 12...


Én 20-30 percen keresztül csak őt szoktam izgatni, végigkényeztetem a testének minden apró szegletét és amikor látom, h már nagyon fel van izgulva akkor rakom be a mereven lüktető farkamat a forró és nedves puncijába.


Ez azért is jó, mert ugye a legtöbb srác korábban élvez el, mint a csajszi, mert az elején rögtön berakják. Így ez fel sem fog merülni, kb. egyszerre tudtok elélvezni, ő akár többször is. :)

2016. febr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Orfeus ***** válasza:

Hát én nemtom, az átlag is 15. Akár hogy nézem a vonalzót lehet alkar vastagságú sztem 12-13 az ilyen gyerekméret. Persze biztos jobban tudják a nők, azért mégis ők az illetékesek. Én akár mikor beszélgettem társaságba csajokkal ilyenről, a legkisebb 15 volt és az elmondás szerint "vastag", és akk úgy mondták h onnan kezdődik a dolog.


Az h neked milyen van sztem teljesen mindegy, kikell belőle hozni a maxot, szerintem simán lehetséges. Szerencsére engem megáldott az ég elég rendesen, nem tudom mit kezdenék ha ekkora lenne :/

2016. febr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
5-6cm vastagságú 15-16cm hosszal milyennek számít /átlagos ?
2016. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem küldtél képet. :)
2016. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem ertem miért nem lehet lenézés nélkül válaszolni.A tobbieknek koszonom.
2016. febr. 24. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!