Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most mi lenne, mármint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lenne, mármint tudom de mégis?

Figyelt kérdés
Szóval amikor ébredek az alsómon ondót találok (direkt írtam így hogy az oldal ne kössön bele. :) )21 vagyok és ez a probléma nem rég merült fel hogy, havi egyszer vagy 2-havaonta egyszer így ébredek.Komuvesként dolgozok szóval megterhelő munkákat szoktam csinálni meg le is vagyok merülve de mikor kellek akkor furában érzem magam szóval ennek így kell lennie vagy érdemes lenne orvoshoz menni?

2016. febr. 25. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha rohadt fáradt vagy gondolom szexhez nem mindíg van kedved álltalában ha nem vered ki 4-5 napután amgától kijön. enyi a dolog de ha van melette rendes nemi életed bepróbálkozhatsz a dokinál.
2016. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
88%
tele a faxod a kőművesedéssel:DDDD
2016. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
heti egyszer csapd ki a gyikot
2016. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az éjszakai magömlésről hallottál már?

Ha nem keress rá a neten és megkapod a választ!

2016. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tippre én is azt mondanám, hogy elsülsz álmodba, bár én amikor eddig elsültem mindig felkeltem és általában teli raktam a gatyám (mivel nagy adag volt, különben nem sülne el az ember)

Nem tudom, hogy neked mennyi az elő váladékod normálisan amikor fel vagy izgulva vagy szexelsz. Nekem kevés emiatt ezt nem tudom elképzelni, de lehet nálad beindultál és jött rendesen az előváladék.

2016. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!