Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mekkora intim méretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mekkora intim méretet szerettek, illetve mekkora a nagy vágyatok, hogy belétek kerüljön?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek meg hogy nem f...ra ,hanem pasira vágyunk?? A méret az a megfelelő,ami az adott srácnak van,akit szeretünk! De speckó nekem a nagyobb nem bejövős!
2016. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha jól néz ki a férfi, akkor mindegy, mekkora van neki válaszodból ítélve.
2016. febr. 25. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Így van,de nem pontosan így mondanám,hogy ha jól néz ki,hanem hogy ha a partnerem. Nem a méret számít (nekem)
2016. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez rendben is van, de például chaten rengeteg lány azt írta nekem vissza, hogy 20 vagy 18 alatt csak vicc és meg sem éreznék. Vagy nem a chatből és az itteni dolgokból kellene kiindulni?
2016. febr. 25. 12:28
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Megnézném én azokat a "lányokat" szerintem töke van mindnek. :)
2016. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mivel anonim, ezért bármi lehetséges.
2016. febr. 25. 12:32
 7/15 anonim ***** válasza:

16-19 cm mindkettőre a válasz.


Jó, egyszer kipróbálnék 20 felettit, de nem hiszem hogy tövig nyomhatná nekem.

2016. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Messor725 válasza:
100%

A hölgyek vágya az, ha legalább 3x akkora agyhoz, lélekhez és férfiassághoz van kötve, mint amekkora maga az intim méret!


Kicsit gondolkodj el... az átlag hüvely hossza uszkve 14 cm-r. Mivel ez átlag (értelem szerűen a legtöbb nő beletartozik), így van, akinek ez kisebb vagy éppen nagyobb. Az átlag méretű férfiak, így a többséget, amennyiben rendelkeznek szexuális intelligenciával, bőven kielégítik.... és azt se feledjük, hogy a hüvely képes hozzá tágulni és szűkülni is.... no meg, hogy a többségnek nem is hüvelyi orgazmusa van...

2016. febr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8


A férfiak miért szeretik általában a nagyobb női melleket? Annak sincs semmilyen gyakorlati haszna.


Örülök hogy ilyen szépen kielemezted a női hüvelyt, de a farokméretből sem azért kell a nagyobb, mert feltétlenül gyakorlati haszna van. Egyszerűen csak bizonyos határig a nagyobb a jobb.

2016. febr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Messor725 válasza:
100%

Kedves 9!


Vannak férfiak akik a nagyobb keblek hódolói, míg mások kifejezetten a kisebb ciciket részesítik előnyben. Vannak akiket nem zavar ha mű, és vannak olyanok is, akiket a világból ki lehet kergetni egy szilikonnal. De nem az a lényeg, hogy kicsi vagy nagy, kemény vagy puha, lóg vagy éppen feszesen áll, hanem az, hogy megfelelően érzékeny legyen. Hiszen hiába szereted vagy foglalkozol vele, ha a nő azt nem élvezi. Ízlés kérdése, hogy a szemnek mi a szép és izgató, de a legfontosabb, a NŐ, maga az ember, akin van az a cici....


A méret: Bár nem vagyok nő, de véleményem szerint, egy kisebb, vékonyabb hölgy, nem igazán kultiválna egy "fehérben nem kapható" méretet, míg egy Rubensi szépséget erősen meghaladó hölgy, meg nem tudna mit kezdeni, egy 14 cm alatti mérettel, hiszen nem is férnének egymáshoz, és azt sem érezné, hogy benne vannak.... de hiába a nagyobb méret, ha történetesen korai magömlésben szenved, nem ismeri az előjáték fogalmát, ha nincs szexuális kultúrája, vagy önző és buta... és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a hölgyek jelentős hányada nem hüvelyi, hanem a klitorisz által kiváltott orgazmust él át.


Az én tapasztalatom az, hogy a kapcsolatok 99%-a nem a méret miatt nem működik... más miatt megy tönkre!


Készséggel elfogadom, hogy kegyednek a nagyobb a jobb. De a kérdező az átlagot kérdezte.. és ugye az átlagban azon nők is benne vannak, akiknek mindegy, a méret és az, hogy milyen agy, intelligencia, és humor jár hozzá, a lényeg csak az, hogy Ferráriban legyen.

2016. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!