Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit lépnétek, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit lépnétek, ha az egyik barátotok azzal próbálna érvelni, hogy kezd már "ódivatú" dolog lenni a heteroszexualitás?

Figyelt kérdés

Mivel közben felfedi, hogy meleg és kinyilvánítja, hogy tetszetek neki, járni szeretne veletek. :D


Én személy szerint egészen biztosan a képébe röhögnék egy hatalmasat és megkérném határozottan, hogy szálljon le rólam és nagyon gyorsan felejtse el, hogy köztünk "olyan" is lehetne. :D


Inkább maradok "ódivatú", "maradi" heteró fiú, de nem fogok belemenni ilyenbe. Még a gondolatától is hányingerem van. :O

Teljes mértékben a lányokhoz vonzódom!


És ti?


2016. febr. 25. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először szépen, kulturált ember módjára megkérném, hogy felejtse el. És ha ebből nem ért, akkor kereshet magának más barátot.
2016. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nee... ezen meghaltam :D


El sem tudom képzelni, h egy haverom egy nap ezt mondja...

2016. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hülyén hangzik, és értelmetlen is.
2016. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem divat kérdése. Udvariasan hárítanám, de vigyáznék, hogy ne sértsem meg a másságában. Sajnos lesz még bántódása emiatt nélkülem, is.
2016. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, elég felszínes, vagy távoli barát lehet, vagy még csak rövid ideje tarthat a barátság. Illetve nem is barát, csak jó ismerős.

Aki valóban a barátod, annak nincsenek kétségei a nemi orientációddal kapcsolatban. És nem tesz fel ilyen kérdéseket egy full heterónak.

2016. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kapásból nem haverkodnék bu***kal. Ezután leköpném és megkérdezném ha szerinte a heteroszexualitás elavult akkor a hozzá hasonló korcsok hogyan születnének meg.
2016. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

más szemszögből közelítem meg a dolgot: még ha tetszene is a barátom akkor sem mondanék neki ilyet mert tisztában vagyok azzal h ő hetero, egy ilyen hülye kijelentéssel csak szakadékot kreálnék kettőnk között. nekem bőveb elég h elfogad olyannak amilyen vagyok. Ebből is látszik hogy igazi barát :)

21 FBI (értsd jól :D)

2016. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6os. Válaszodból leszűrtem hogy az átlagnál nagyobb intelligenciával rendelkezel. De azért szetetnélek kicsit felvilágosítani téged :) az ember nem úgy születik h ő akkor most b*zi. Sokan vannak akik később jönnek rá vagy elnyomják magukban mert tudják hogy csak rosszat kaphatnak az olyanoktól mint te. magyarul attól h te valakivel összebarátkozol, éveken át jóban vagytok stb ő közben rájöhet arra hogy a saját neméhez (is) vonzódik. ez általában nehéz időszak, nekeen legalábbis az volt. De tudod az ehhez hasonló szituációkban derül ki hogy ki is az igazi barát. Te valószínűleg nem lennél az de nyugtass meg h nincs igazam. :) Mellesleg örülnöd kéne mert több nő jutna neked! ja hogy a modorod, hozzáállásod nem csak ezen a téren ilyen?! és a meleg barát körül több nő legyeskedik mint körülötted?! :P őszinte részvétem
2016. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó te valamit félrértesz. Engem nem érdekel ha valaki homokos. Szíve joga. Azon hábirodtam fel, hogy kijelenti, hogy ódivatú a heteroszexualitás és, hogy meg akarja qrni a heteró barátot. Ha annyira jó barát akkor nyilván tudja, higy a srác heteró ennek ellenére bepróbálkozik. És ga a srác ia úgy reagálna, ahogy én akkor meg jön a hiszti, hogy jaj szegény melegeket nem fogadják el. Holott baromira nem erről van szó. Ti mit szólnátok, ha egy csaj akarna tőletek valamit és közli, hogy a homokosság betegség?
2016. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem akkor bocsi a félreértés miatt :)

a csajnak meg azt mondanám hogy akkor jöjjön és gyógyítson ki :D (ha nem esett volna le nem vagyok full homár)

2016. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!