Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Van egy srác, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van egy srác, aki nagyon tetszik, de csak szexre kellenék neki, én viszont komolyabbat szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bejövök neki külsőre, legalábbis az alakom biztosan, ezt többször hangoztatja is. Viszont nem keresi a társaságom, még online sem beszélgetünk, csak, ha összefutunk megdob néhány kaján szóval és flörttel. Miért lehet ez, a személyiségemet nem ismeri nagyon, de nem tart butának, és szimpatikus neki a személyiségem. Nem elég szép az arcom, vagy mi lehet az oka, és hogy változtathatnék, mit mondjak neki?
2016. febr. 25. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán nem akar párkapcsolatot. El kell fogadni, nincs értelme erőltetni, ha egyszer világosan közölte, hogy csak szexre kellesz neki.
2016. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem közölte, csak hát nem keres, nem kezdeményez beszélgetést, nem úgy tűnik mintha érdekelném komolyabban, de flörtölni van bátorsága bőven, ha úgy adódik, bár azt is csak alkalmanként
2016. febr. 25. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez részedről plátói kapcsolatnak tűnik. Próbálj egy közös ismerősön keresztül többet elérni nála. Szóval szerezz egy katalizátort.
2016. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj vannak akik csak szájhősök.

És még udvarolni sem tudnak, nemhogy egy jót szexelni.

Kezdeményezz te, mert ha rá vársz, sosem kerülsz közelebb hozzá.

Ha komolyan tetszik neked, akkor vedd a kezedbe a kezdeményezést!

2016. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kefélnék vele egy jót vagy többet ,de nehogy belészeress!

Aztán fogd meg a szexxel és majd visszajár hozzád!

Bár én lány vagyok én ezt tenném a helyedben

2016. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!