Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb farkú pasiknak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb farkú pasiknak milyen pózt ajánlotok amivel jól el lehet juttatni a nőt az orgazmusig?

Figyelt kérdés

15/5

Pl a misszionáriusban be tudom rakni tövig de vannak e még hasonló olyan pózok amivel a kisebb farkú pasik is ugyanakkora sikerrel vágnak bele a szexbe mint egy nagyobb farkú?



2016. febr. 25. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek sírsz? Nem értem az ilyenekt. Nekem csak 12/3,5cm.. na Nekem van jogom emiatt aggódnom, mert már kaptam negatív megjegyzéseket emiatt. A 15/5 átlagos hossz/vastagság.
2016. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg, hanem az, hogy hogyan használod.

Fiú létemre nem tudom megérteni, miért akar mindenki 24 centis kolbászt, mikor a fele azt se tudja hogy használja....

2016. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lovagló póz.....


Nálunk 13,5 / 4,5 , nekem tökéletes :-)

2016. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Például misszionárius, misszionárius úgy hogy a csaj segge alá párnát teszel a lába meg a nyakadban van.

Kutyapóz, vagy a csaj fekszik hason, félig az oldalán, egyik lába kinyújtva a másik felhúzva maga felé. Vagy fekszik az oldalán a lábai pedig felhúzva. Így a teste derékszöget alkot. A lényeg hogy olyan póz legyen, ahol majdnem összezárt és teljesen összezártak legyenek a combjai. A lovagló póz is jó, a csaj úgy lovagoljon rajta hogy jó legyen. Ott ő irányít.

2016. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
CSaj hanyatt fekszik, te a lábait a nyakadba rakod, és ugy pakolod, meg a kutyapóz az ami jó neked.
2016. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kicsivel nem minden nő tud elmenni, többségnek kell hozzá kézimunka is.
2016. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!