Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak mennyire fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mennyire fontos a szüzesség elvesztése? Különlegesnek kell lennie?

Figyelt kérdés

Mert a lányok többségének fontos hogy különleges legyen hogy azzal veszítse el akit szeret.

Fiúknál ez hogy van? Ők nem csinálnak belőle ügyet? Nem számít ha egyéjszakásban vagy barátság extrákkalban vesztik el?

*bocs pár szó helyesírásáért,de nem kell leharapni a fejem



2016. febr. 25. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem fontos nekik benne, hogy különleges legyen és szeretkezés legyen ne dugás.. az fontos benne neki, hogy minnél hamarabb megváljanak tőle mert számukra ez egy nyűg.


persze most egyből idejön minden kivétel, hogy ők is azért tartogatják mert a szerelmet keresik.

2016. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk nem kell hogy különleges legyen, csak hogy minél hamarabb megtörténjen. Férfiaknál ugyanis általában szégyennek számít, ha valaki szűz. Lányoknál viszont nem az.


Én sem örülök neki, de sajnos ez a társadalmi elvárás


22F

2016. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem igaz..társadalmi elvárás a francokat, mindenkinek szíve joga, hogy mikor és kivel veszti el. Senkinek semmi köze hozzá. Aki meg emiatt basztatja a másikat az saját magát minősíti.
2016. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

felfogás kérdése az egész szerintem nem szégyen ha egy srác szűz 20éves koráig de azt se értem miért lenne szégyen most

de ha valaki elmagyarázza miért szégyen azt megköszönöm priviben!

2016. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Félre nem értsetek. Szerintem sem szégyen, ha egy srác még szűz akár huszonévesen is.


Csak a mai világban tartják ezt cikinek, és szégyellnivalónak. Vagy ha szerinted nem így van, akkor meséld el az ismerőseidnek hogy szűz vagy, és figyeld a reakciókat

2016. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Írni akartam egy hosszú választ, de ez lett belőle:


Szánalmasak vagytok. És azok a "lányok" is akik így fogják fel ezt az egészet.


25/f

2016. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a kivétel 21/f
2016. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

De minek meséljem el nekik? semmi közük hozzá xd

A barátaim meg a barátaim azok meg úgyis megértik meg elfogadnak meg nem basztatnak.

Jó bár mind1 mert én 18 vagyok és szűz sem vagyok, de akkor is xd

Csak érted, hogy mit akarok mondani?! :)

2016. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Secret184 ***** válasza:
100%

Én mindig különlegeset akartam, fiatalabb koromban több lehetőségre is nemet mondtam emiatt. Most 25 évesen már feladtam, és alkalmi is megfelelne, de már azt se találok (viszont a prostiig még most se süllyednék le egyenlőre, annál többre tartom magam).

(25F)

2016. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért annyira nem mindegy. Nem az hogy mindegy kivel, csak el legyen vesztve. Azért legyen valamiféle vonzalom. Nem kell szerelemnek lennie, de akarjuk mindketten egymást.

De azért csak azzal az igazi akit szeretsz. :)


20/F

2016. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!