Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idős nők miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idős nők miért ennyire prűdek, vagy csak inaktívak a szexben?

Figyelt kérdés

Akárhogy is próbálkozom ,valahogy még egyszer sem jött össze egy érett nő sem!

Úgy állnak a dolgokhoz mint ha önmegtartóztatást fogadtak volna meg!

Kezdeményezem, próbáltam már finom és durván is ,úriember módjára illetve laza srác módjára is ,de valahogy sosem jutok el arra a pontra hogy szexeljek vagy szeretkezhessek egy érettebb nővel!

Pedig direkt ezért nem kezdem bele komolyabb párkapcsolatba(mielőtt újra belemennék egy komolyabb kapcsiba ,szeretném kipróbálni egy érettebb nővel)!

Nem tudom ki ,meddig bírja ,de én már legalább 1,5éve nem szexeltem SENKIVEL!

Kicsit félek is ,hogy ha egyszer nő kerül a kezem közé ,szét szedem...


Mi a titok az érett nőknél?



2016. febr. 25. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem dolgoznak ugy a hormonok és szépen mondva nincs baszhatnékjuk már annyira ahogy hormonok nélkül neked se lenne.
2016. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Api nincs titok én is feltettem egy hasonló kérdést ,kaptam némi választ ők azt mondják az étvágyuk kiváló a szexuális terén de én valahogy nem tapasztalom.Én is szeretnék korban egy kicsit idősebb nővel kipróbálni,hozzáteszem nem komoly kapcsolatot.De én is szétszednék már egy nőt jó értelemben:)
2016. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerinted mennyire idos az az idos no ???
2016. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ergo komolyabbak jobban átgondolnak dolgokat és nem vágynak annyira ilyen kalandokra,párt keresnek stabil kapcsolatot melyben a két fél építhet a bizalomra és mellette boldogok is a te írásodból pedig az jön le nekem te alkalomra keresed őket nem egy életre
2016. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mennyire idős az idős? Nálam max: 30-44(nagyon max 48 de akkor jól kell tartania magát)!


Egyébként meg huszonévesen nem hiszem hogy egy érettebb nővel szeretném összekötni az életem!

De elvégre a nagy hiedelem arról szól ,hogy az idősebb nők is buknak a fiatal pasikra (már csak abból a szempontból is -már elnézést a kifejezésért- ha fényesre kefélek egy idősebb nőt akkor fiatalosan fog ő is ragyogni)!


2.: Lehet csak mi keresgélünk rossz helyen?

2016. febr. 25. 22:21
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Meglehet,de egy jó 35-40-est én is nyársa húznák,egy jó forró parázsló pu..ikát szívesen feltérképeznék:)Ha még van ami parázslik:)
2016. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Arany drága bogaram! Arra még nem gondoltál, hogy ez társas játék? Annyira lesz vad, vagy bevállalós, amennyit kihozol belőle. Ha mamlasz tejfölösszájú suhanc vagy, nyilván nem fogja eljátszani neked a vadmacskát.
2016. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm eme hízelgő szavakat ,bár a bogárral nem értek teljesen egyet (ha csak nem a szentjánosbogárra gondoltál)!


Én nem társasozni szeretnék egy nővel és nem is kártyázni...


De! Ha komolyabban elolvasnád a kérdésem, mint írtam is: próbáltam sokféle képpen! Úriember módjára illetve laza tejfeles bácsi' módjára is!

Tudok ez is és az is lenni (Ha az alkalom úgy adja ,egy öltönyös,vérig úriember ,vagy ha az kell egy őrült/örökgyerek fiatal is...)!

Nem erről van szó ,szimplán arról hogy ha kimondom a nevén a lényeget akkor hirtelen mint ha egy templomban lennénk! (Egyszerűen az idősebb korosztálynál mint ha Tabu téma lenne a szex)!


Határozott és céltudatos férfi vagyok(nem kell engem irányítani ,nem vagyok én távirányítós kisautó)! És ezzel még véletlenül sem azt mondtam ,hogy egy faragatlan , nagyszájú, csődör vagyok... vannak érzéseim ,de azért persze egy szexkapcsolatban vannak határok (nem fogom kiönteni a lelkem egy egyszeri szexkapcsolatnak)!

2016. febr. 25. 23:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Nos, az idősebb hölgyek nem rajonganak túlzottan a guminő szerepéért. Szeretik, ha emberszámba veszik őket, és szeretik, ha valaki leveszi őket a lábukról. Nem szavakkal, mert az a nők fegyvere, hanem férfi módra, tettekkel.
2016. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát pont erről beszélek!

Vannak érzelmek(bár azért nem hiszem hogy túlzottan lelkizni kellene egy szexkapcsolatban)!


Nem nézem őket rongybabának...


De ha már a tettekhez érek ,akkor rögtön mindenki prűd,fegyelmezett,önmegtartóztató!

2016. febr. 25. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!