Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan foghatnám meg a friss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan foghatnám meg a friss barátnőm csupasz melleit először? Bővebben krnt@ 18/f

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze a barátnőmmel és jó nagy mellei vannak nekem nagyon tetszenek! Nagyon meg akarom már őket fogni! De hogy fogjam meg? Melltartó nélkül szeretném meg fogni. De az a baj ezt akárhol nem lehet. Azt gondoltam hogyha el jön hozzám vagy én megyek ő hozzá akkor csak simán fel húzom a pólóját és csak szét kapcsolom hátul és le is van véve a melltartó,nem,igaz hogy ez így jó? De hogy fogjam meg pl suliba vagy a buszon vagy moziba vagy akárhol?

#mell #melltartó #nagy mell #cici #hogy foghatnám meg a mellét
2016. febr. 26. 06:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%

A buszon?

Hadd találjam ki, életed első barátnője.

2016. febr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem talált mert 3.de ez nem fontos!
2016. febr. 26. 06:43
 3/40 anonim ***** válasza:
85%

Ha nagyok meg tudom érteni, hogy nagy a kísértés, de nyilvános helyen sehogy! Különben lőttek a kapcsolatnak valószínű!

25F

2016. febr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%

Nah látod, íme az egyik indok miert kezdenek a nők az idősebb pasikkal.

30f

2016. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Buszon, moziban sehogy. A pasim mániája ez, aztán csodálkozik, hogy rácsapok a kezére, csak amikor kettesben vagyunk. Ez intim dolog.
2016. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
98%
Hát barátom, lehet hogy ez a harmadik kapcsolatod, nagyon felvilágosult vagy!!! Szerinted ő is a buszon szeretné megfogni a farkad? Istenem, milyen lehetett az első kapcsolatod???
2016. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Jólvan fel fogtam csak itthon fogom csinálni. De hogy a jobb? Ha szépen meg kérem hogy kicsim/drágám vedd már le a melltartódat,vagy én fel húzom a pólóját és én veszem le róla a melltartót?????
2016. febr. 26. 13:25
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Neked komolyan volt 2 barátnőd, hogy ilyet se tudsz? :D:D
2016. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ruhán+melltartón keresztül megfogtad már? Mert ha még azt sem, akkor kezdd azzal! Ha hagyja, pláne látod rajta, hogy neki is tetszik a dolog - ja és ne markolászd, hanem simogasd! - akkor benyúlsz a póló alá és úgy simogatod, előbb melltartón keresztül, ha ezt is hagyja, akkor próbálkozhatsz azzal, hogy kikapcsolod/benyúlsz a melltartó alá. És ha így is hagyja, akkor felhúzhatod a pólót.


Legalábbis egy átlagos, rendesebb lánynál kb. ez lehet a sorrend friss kapcsolatban, amivel nem lőhetsz nagy bakot.

2016. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Ha majd elértek a petting korszakba akkor majd fogdosod
2016. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!