Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni se gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni se gumival, se nélküle ha a partnereimmel vagyok. Miért lehet ez? 22 f

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy. Ha magamnak csinálom, akkor el tudok menni 10 perc alatt is.de ha nővel vagyok(nem is csunyákkal) akkor valamiert egyszeruen nem tudok elmenni.legutóbbi alkalommal húzó fájdalmat éreztem a prosztatáimban és a heréimben, gumi nelkul csinaltuk,

2016. febr. 27. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
bűntudat?
2016. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs. Szerintem nem lelki oka van
2016. febr. 27. 23:54
 3/7 anonim válasza:

Probalj rahangolodni,figyeld a csaj nyogeset,es arcmozdulatait,es probald lovaglopozban. (Tapasztalat)

Ha ez se menne,akkor menj dokihoz.

2016. márc. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: hagyd abba a masztit. Komoly. Arra vagy ráállva, és az más, mint a vagina. Ennyi.
2016. márc. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sok recska. Ha egy pár hétig nem csinálod a pun..ci látványától is eldurransz majd. :D
2016. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó irja. Nagyon hozzá szoktál.
2016. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányadik partnered ez a lány? Előzőekkel ment? Vagy szűz voltál?
2016. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!