Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » FIUK! Ha felizgatom de utana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Ha felizgatom de utana nem k**hat meg az tenyleg kinzas szamara?

Figyelt kérdés
Ha felizgatom de nem elegitem ki az tenyleg rosz? Ez tenyleg kinzas a pasiknak?

2016. febr. 28. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen tényleg az. Gondolj csak bele mennyi spermiumot termel csak egy nap amit nem tolhat ki magából és akkor még fokozod is a helyzetet. Örülj hogy fel nem robban a.
2016. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Stark2000 ***** válasza:
89%
Én nem mondanám kínzásnak, mert szerintem túlélhető a dolog, bár igen, eléggé s*@r dolog. Mondjuk ha valahogy kielégíted, az úgy egyértelműen elviselhetőbb. Nem feltétlen kell szeretkezni, csak had vezessük le az izgatottságot! :P
2016. febr. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis szemét vagy?Tudod mennyire szenved az a sok millió spermium odabennt, hogy be lett nekik ígérve hogy kiszabadulhatnak, de aztán meg mégsem?Több millió kis poronttyal szórakozol?Tudod mekkora lelki trauma ez nekik?Életük nagy dobására készülnek és erre te önkényesen azt mondod hogy bocs fiúk, rohadhattok tovább abban a szűk kis térben, több millióan egymást taposva nyomorogva.Hát köszönik szépen!
2016. febr. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
ha nem dughat meg mért nem csavarod ki neki? igy elűzöd a pasikat magad melől
2016. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kínzás a szó klasszikus értelmében. Inkább csak getziség - azt fogja gondolni, hogy egy seg gfej vagy, kiveri magának, és legközelebb várhatod, hogy bármit is akarjon tőled...
2016. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kellemes élmény...
2016. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kínzásnak kínzás, de férfiként én imádom az ilyet. :D
2016. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Eléggé támadó válaszok...

Először is, ha egy férfi rendesen felizgul, de nem ejakulál, akkor baromira fognak fájni a heréi és a hasa. Szóval ebben az értelemben, igen, kínzás. Nem kell, hogy szexeljetek, de mondjuk engedd el egy fél óra izgatás után, hogy ürítsen.

Másrészről, csak gondolj bele a helyzetébe. Mit szólnál ahhoz, ha valaki felizgatna téged, de nem elégítene ki? Ha már minden vágyad csak az lenne, hogy szexeljetek, de nem történik meg?

2016. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nem kellemes élmény annyi biztos :)


És akár még dugulást is okozhat :PPP


Még maszturbálás közbe sem túl jó :) Ha ép azelőtt jönnek haza hogy már majdnem elsülnél. Fú azt de rühellem mikor éppen matyizom erre pont akkor szolnak hogy mennyek mert segíteni kell. Akkor legszívesebben leüvöltenék, hogy éppen verem a fasom ! :) Persze erre lehetne mondani hogy miért nem este csinálom ? Mert akkor többnyire álomkóros vagyok , már volt olyan hogy bealudtam matyizás közben :) Az meg ugyanúgy szar :)

2016. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Száddal legalább könnyíts rajta!
2016. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!