Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha másnap kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha másnap kicsit kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés
A párom nagy tehetséggel van megáldva a hosszát és a vastagságát illetően is. Én egy vékonyka lány vagyok és odalent is inkább szűkebb fazon. Szeretkezés közben nem szoktam érezni, hogy kellemetlen vagy túl sok volna, viszont másnap egy heves alkalom után nem mondom, hogy kifejezetten fájdalmat érzek de azért egy kicsit kellemetlen, érzem hogy meg volt előző nap bolygatva. Én igazából nem tulajdonítok neki rosszat, tényleg csak a mérete miatt gondolom, hogy az okozhatja mivel néha tényleg elcsodálkozom azon, hogy egyáltalán hova fér be... Szerintetek is csak emiatt lehet?
2016. febr. 28. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hol érzel fájdalmat pontosan? a hüvelyedben, vagy az alhasadnál?
2016. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, én is szoktam ilyet érezni, elmúlik délutánra
2016. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az izomláz. Rá kell edzeni :D
2016. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!