Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy jó test...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jó test ellensúlyozhat egy nem túl szép arcot?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 11:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nőről van szó.
2016. febr. 28. 11:26
 2/11 anonim ***** válasza:
ha szeretsz valakit akkor nem mindegy?:)
2016. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az arc minden esetben fontosabb, de ha szereted akkor tényleg nem számít.
2016. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra inkább az arc a meghatározó. Tehát nem minden esetben, sőt inkább nem.
2016. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A harmadik szem ***** válasza:
Sok mindentől függ, ez nem olyan egyszerű. Persze, most jöhetnek a "küldj egy képet és megmondom" típusú válaszok, ami tényleg leegyszerűsíti a dolgokat. De maradjunk annyiban, hogy kinek mi tetszik? Van olyan lány, aki jól néz ki, egy átlagos arccal is, mert elképesztően szép teste van, de az ellenkezője is megtörténhet. Maradjunk annyiban, hogy legyen egy olyan kisugárzásod, amivel föl sem tűnik majd a partnerednek az esetleges "defekted".
2016. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy magam miatt kérdezem. Csak úgy felvetődött a kérdés.

Mert hiába van nekem formás, edzett testem (ne küldözgessetek üzenetet, meg kommentet, nem fogok képet küldeni!) az arcom nem tudom lecserélni. A bőröm nyúzott, csúnya, és hiába van az hogy "ha valaki szeret mindegy", mert nem mindegy. Mert eleve nem tudok kialakítani semmilyen kapcsolatot, az önbizalmam annyira a nullán van.


És ne értsetek félre! Ezt nem azért írtam le, hogy lelket öntsetek belém, ilyesmiről szó sincs, pls a kérdésre válaszoljatok, hogy nektek mi a véleményetek.

2016. febr. 28. 11:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha férfi szemmel néznék egy nőre, én is azt mondanám, hogy az arca legyen nagyon szép, a test az változékonyabb és szerethetőbb :)) szerintem.
2016. febr. 28. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:
én szerintem ellensúlyozza,a nők úgyis kivakolják az arcukat ,aztán nem lehetsz olyan bűnronda,hogy elrohanjanak töled,viszont egy szép arccal és egy igénytelen testtel mit kezd az emberfia, józanul? :p
2016. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki születik szépnek, tanulj meg sminkelni. Meg miből gondolod, h nem szép az arcod? Nem lehet, h csak az önbizalmad hiánya miatt látod csúnyának?
2016. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a legáltalánosabb és leggyakoribb vélemény, de ha egy lánynak bomba teste van, vagy nagyon sportos (nekem az bejön), akkor sokszorosára szépíti meg az arcát…
2020. dec. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!