Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor már régóta nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor már régóta nem volt részetek szexben akkor megfelelő időn túl lejjebb adjátok a partnerrel szembeni elvárásaitokat?

Figyelt kérdés
szóval, ha ki vagytok éhezve a szexre akkor érvényesül-e a ha nincs ló jó a szamár is elv?
2016. febr. 29. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor már inkább használom a vibrátoromat.
2016. febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írja: ha ki vagyok éhezve, megoldom magamnak.

Nem keresek soha alkalmi szexpartnert.


Kapcsolatra, szerelemre és társra vágyok. Inkább egyedül maradok, mint hogy belemásszak egy rossz kapcsolatba: nem adok lejjebb. Ami fontos szempont, ahhoz ragaszkodok.


A párommal szexelek. Vele akár napi hatszor is. :-D


Csak szexre nincs szükségem.

2016. febr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A egyszerű kielégülés egyedül is elintézhető. Amivel többet tud nyújtani a partnerrel való szex, az pont az, hogy vonzódás van és olyan emberrel van az emberlánya, akivel ló, vagyis jó.
2016. febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"lejjebb adjátok a partnerrel szembeni elvárásaitokat"


A kifejezetten taszító nőket leszámítva bármelyik nő tud tök jó csávót keríteni magának dugásra akár negyedóra alatt is, szóval nem látok sok értelmet a kérdésben.

2016. febr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva ezért a válaszért, de (akárcsak az előttem szólók) minden nő ezt mondja, hogy nem keres szexpartnert, csak a párjával stb...Ehhez képest valahogy ilyent kb 3-at ismertem életemben a 99% ugyanolyan mint mi férfiak. (A elvárások csökkenésétől függetlenül írok, arról nem tudok nyilatkozni). Szóval ha igaz lenne amit-általában-mondanak akkor nem láttam volna még puncit:D
2016. febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én viszont azt vallom, hogy egy kevésbé adoniszi férfi is jobb, mint egy vibrátor! :P
2016. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is abszurd, hogy valakit a vibrátor jobban vonz, mint egy másik ember.
2016. febr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisztike 95 ***** válasza:
Nálam ez szokott történni.
2016. febr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!