Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki használt már "pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki használt már "pénisz növelőt"? És ha igen ez mivel jár? Mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam elég sok ilyen cuccrol, bogyókról, kenőcsökről meg tapaszokról... Egy csomó kritika volt alattuk hogy ilyen jo olyan jo meg ilyenek de azoknak érdekes módon elérhetőségük nem volt... Meg hallottam elég sok rosszat is erről a dologrol... Szoval ha valaki használt már ilyet az légyszi irjon mert érdekelne :) nekem ugymond átlagos méretű 17cm-es van de azért mégis jobb ha nagyobb a szerszám :D

2016. febr. 29. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

"de azoknak érdekes módon elérhetőségük nem volt."


Hát persze, hogy nem volt elérhetőség, mivelhogy ilyen cucc nem is létezik , hogy gondolod már, na de most komolyan :)

2016. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez mind hatalmas KAMU.
2016. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem egyik ismerősöm szedett egyet és használt is neki 3cm hosz és 1,5cm vastagság.. Csak ettől egy kis ideig véres volt a vizelete szóval az kilőve... :D
2016. febr. 29. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár cm_es pénisz növekedést műtétileg lehet elérni, orvosi beavatkozással, de ennek is szigorú szabályai, feltételei vannak . Pl. : nézik, hogy egy adott országban, ember fajtában (európai, ázsiai, stb) mennyi, mekkora az átlagos méret : Marha nagy eltérésnek kell lenni ahhoz, hogy az orvos rábólintson .


kenőcs, gyógyszer kb olyanok mintha azt mondanám valakinek állj ki az esőre, és megnősz :)))

2016. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A drága ismerősöd kamuzott és jól beoltott. :D

Neked komolyan ennyi eszed van ember? :D Nincs, nem is volt, nem is lesz semmiféle pénisznövelő csodabogyó meg kencefice. Kend a hajadra hátha használ az agyadnak is. :D


Elhiszed azt nekem hogy Alexis Texas-t kúrogatom unalmamban? :D

2016. febr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Masterthief: komolyan? De király vagy.. Tényleg lenyeli??? :D :D :D
2016. febr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne. Előtte még öblöget és gargarizál is vele. :D
2016. febr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pénisz növelő létezne akkor mellnöveles is volna ,bogyóval meg kence fencevel!
2016. febr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamu abból is van, nyugi.
2016. febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!