Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha barátnőm holmijai között véletlenül találtam egy hatalmas műpéniszt, szóba hozzam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Tulajdonképp zavar mert akkora, hogy elszégyenlem magam mellette az átlagos szerszámommal. Napok óta rágódok rajta... Kevés vagyok neki esetleg?

De kicsit izgató is a dolog. ;-)



2016. febr. 29. 22:24
1 2
 1/18 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
85%
Mennyi ideje vagytok együtt?
2016. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát felhozhatod, hogy esetleg jelent-e konkurenciát a játékszer?
2016. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
bocs, ez nem kérdőjel akart lenni :D
2016. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1 éve, ebből 2 hónapja összeköltöztünk.

Egyfelől értem miért nem mert szólni, hogy neki ilyenre van igénye, másfelől nem örülök, hogy nem őszíntee velem.

2016. febr. 29. 22:27
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ő kis titka volt... ne vedd magadra... egy műpéniszből mindig nagyobbat választanak mint a valódi mert az nem forró, nem lüktet, maguknak kell kézzel mozgatni.... soroljam még? :)


Nem vagy te kevés nyugi... szerintem felhozhatod a témát...de inkább csak akkor ha felfogod, feldolgozod h ez teljesen természetes ;)


24/F

2016. febr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Van benne veszély, ha felhozod neki a témát. Hiszen eleve, mit kerestél az ő privát dolgai között. Jó, ezt még meglehet beszélni. Majd felmerül, hogy egyáltalán akar e beszélni a műpéniszről, annak méretéről. A legtöbb nő szerintem ilyen helyzetben mellébeszélne. Ne várj őszinte, határozott válaszokat!

"Nem is az enyém, egy barátnőmé. - vagy - A lökött barátnőimtől kaptam szülinapomra, de én nem is használom. - vagy - Interneten rendeltem és nem gondoltam, hogy ekkora, de én nem is használom. - vagy - Ok! Néha jólesik, de tulajdonképp a tiéd épp megfelelő...stb...stb...


Nem szabad elfelejteni, a nő elsősorban a belbecs alapján, ill. romantikából, néha pedig érdekből választanak partnert. (utóbbi lehet a családalapítás miatt, azaz becsületes, értelmes, belőle jó apuka lesz majd... Vagy anyagi szempontból.)

A méret kérdése másodlagos a párkapcsolatban számukra. Az már más dolog, hogy szexuálisan minden nőnek megvan a maga méretigénye. Hol kicsi, hol közepes, hol nagy, hol pedig nagyon nagy...

A hölgyek a férfiakkal ellentétben képesek szétválasztani a szerelmet a szextől. Utóbbi területhez kapcsolódó igényeikről akár le is mondanak, ha minden más szempontból jó a pasi.

2016. febr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

mond neki hogy mit szolna ha vennétek egy kis játékszert mert téged izgatna hogy ki be dugdosod neki és kivancsi vagy

és előhozakodik e

2016. febr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös!


Sajnos nem kicsivel nagyobb, hanem sokkal :-(

Az ő titka? Két hónapja élünk együtt és már titkolóznia kell előttem? :-(


6-os

Bennem is felmerült, hogy mellé fog dumálni. De nem tudom mi lenne a jobb, ha hazudna vagy haközölné őszintén, hogy neki ekkorára lenne igénye?

2016. febr. 29. 22:55
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem már az gáz, hogy melletted műfarokra van szüksége. A méretéről nem beszélve.

Nemsokára hazaállít egy méteres farkú migránssal.

2016. febr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne foglalkozz vele. Azzal sem, hogy mi jár a fejében. Arra figyelj mit csináltok ti. Meg, hogy vagytok ti együtt. Szerintem ebből csak egy kretén beszélgetés lehetne. Valami számonkérős, hogy őt ez miért izgatja. Meg attól, hogy együtt éltek szerintem nem köteles mindent elmondani.
2016. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!