Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha nem tudok mélytorkozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nem tudok mélytorkozni?

Figyelt kérdés
Párom penisze 17 centi de nem tudom mind a számba venni. Olyan 3-4 centi mindig kimarad... Ha megpróbálom tovább akkor meg elkezdek öklendezni. Tippek?
2016. márc. 1. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem sértődnék meg, ha jó keményen és kitartóan csinálod, főleg ha még szép is vagy..
2016. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
vannak technikák a neten, egész jól leírják hogyan tudsz gyakorolni. De miért tűzted ki ezt a célt, hogy az egészet benyeld a torkodba? Nem elég úgy, ahogy most megy?
2016. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Már miért lenne gáz??



A pasikat meg sz,tem amúgy is izgatja egy kis öklendezős könnyfolyós szopatás..:P

2016. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Ezért kell a nagyobb farok a nőknek...:D Mondjuk nekem 19 cm, de eddig több nő be tudta nyelni tövig...:D

Hát figyi, keress egy 14 centiset.

2016. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem gáz! De tanulható! Ebben tudok segíteni. :)

A legjobb, ha úgy tudod mélyre venni, hogy közben folyik a könnyed is és öklendezel, esetleg közben énekelsz is! :)

35F

2016. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Eddig egy csajom vette csak torokra a pallost nálam. Pedig "csak" 16 cm. De nem volt okom panaszra egyszer sem. No para, nincs min aggódni.
2016. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nalam biztos nem lenne gond , mert ha siman sem csinalnad azt sem igenyelnem.
2016. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Minek kell erőltetni ezt a szr mélytorkozást?

Múltkor elkezdte nekem egy kis csaj,és olyan ideges lettem hogy haza akartam zavarni.

Ezt az idióta dolgot?!

2016. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem gáz egyáltalán.

Gyakorolni pedig lehet, nem is kicsit.

Az én barátnőm max. a felét tudta benyelni a péniszemnek, de mondta hogy majd gyakorolni fogja.

Időről-időre egyre jobban csinálta, aztán másfél év után ment neki teljesen (18cm).

23/F

2016. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy mindenképp ezt akarom vagy akarja csak tudom hogy vágyik rá es ezért szeretnem. Behányni azért nem szeretnék közbe...
2016. márc. 1. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!