Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogy felejthetnem el?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy felejthetnem el? Szerintetek is gaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4,5 honapja vagyok egyutt a baratommal es szuz voltam.mikor lefekudtunk. (2 honapja fekudtunk le).elotte pettingeltunk de amikor legeloszor kinyalt iszonyat hangosakat nyogtem de tenyleg lvahangosan mert azt hittem h az a szexi ha minel tobb es hangosabb "ah" hang kerul ki..persze utolag rajottem h ez hulyesseg volt meg a szex alatti hangok ennek toredeke es nem is fontos nagyon hangosnak lenni de megis ha visszagondolok erre az egeszre olyan kinosan erzem maga a baratom elott(habar o erre nem tett megjegyzest). Hogy felejtjetnem ezt el mielobb?18l
2016. márc. 1. 23:53
 1/8 Umaku ***** válasza:
Jo kerdes. Szerintem az segit ha akkor arra gondolsz hogy a parod miket szokott hibazni.
2016. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy elfelejtsd,semmi baj hogy hangokat adtál ki,mégha túlzásba is estél.Első emlék,sosem fogod elfelejteni,ha akarnád se. Semmi szégyellnivalód nincs.
2016. márc. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök felesleges. Az én barátnőm először japó csajokat próbált meg utánozni. De hamar leszokott róla XD.
2016. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mostmar feletsd el ahogy tudod.> de ensem tudom megallni hang nelkl > de mindegy
2016. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megakarsz szabadulni ettől meséld el neki viccesen :D
2016. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj.Nincs miért szégyenkezz.
2016. márc. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi minden van amit én így szeretnék elfelejteni.

pl. hasonló dolog után nekem másnap anyukám szólt, hogy egy kicsit hangos voltam.

Ehhez képest már nem is olyan kellemetlen ugye,

2016. márc. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyan, ez semmiség! nevessetek együtt rajta :)
2016. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!