Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vasárnap szexeltünk először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap szexeltünk először a barátommal. Normális ha utána több nappal még fáj?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van 'már három napja napközben egy kis időre mintha 10 perce csináltuk volna..olyansmi mint mikor először behatolt..nem vagyok terhes, mielőtt valaki megkérdőjelezné.. Védekeztünk, és semmi probléma nem volt..na de nem tudja valaki ez mitől lehet? Hasonló tapaszatalat?
2016. márc. 3. 16:03
 1/2 VirágésBence ***** válasza:
Ez normális, még nem voltál hozzászokva. Mi rendszeresen szexelünk régebb óta és van, hogy nekem is ilyen érzésem van még másnap is.
2016. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is meg napokig ereztem, söt izomlazam is volt. Majd hozzaszoksz.
2016. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!