Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha a barátnőtöknek már 1 hónapja komoly hüvelygomba fertőzése lenne, és egyszer se tudnátok ez miatt szexelni vele?

Figyelt kérdés
Én már megőrülök lassan annyira hiányzik, de még nem gyógyult meg belőle és fáj neki. Ti hogy bírnátok ki az ilyet?

2016. márc. 3. 23:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Megesett velünk is, egy darabig barátomat is kúrálták, nálam össz másfél hónapig tartott de közben volt 2x szex, szegény túlélte a dolgot bár azért "Kisegítettem" ha volt hozzá kedvem (bár sejted a zsinórban 3. kezelés közben mennyire van az embernek, feláldozná az elsőszülőtt gyerekét csak lenne vége)
2016. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, biztosan nem az lenne a legnagyobb bajom, hogy mikor szexelhetek újra vele. Egyébként 1 hónap? Ne viccelj már, ennél hosszabb időszakokat is ki kellett húznom szex nélkül, és nem haltam bele.
2016. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ember... az en baratnomnek majdnem fel evig huzodott a dolog mire rajottek h evyaltalan mire kell kezelni... szegeny... utana jott 1-2 honap.... mondanom sem kell hogy elek es nem szenvedtem csak azert mert 7-8 honapig nincs rendes szex....


25/f

2016. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor komoly motoros balesetem volt és többször műtöttek, akkor majd 1 évig nem volt szex....fél éven keresztül még a farkamat sem láttam. Ki fogod bírni, ne aggódj!
2016. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az 5-ös válaszoló véleményét!

Hihetetlen, hogy a saját barátnőddel szemben nincs benned ennyi empátia! Talán, ha fordított lenne a helyzet, akkor megértenéd!

2016. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért egy rendesen kikúrált hüvelygomba (ez alatt nem azt értem, hogy magának otthon keni Canestennel), amikor a férfi is ki van kúrálva, az nem tart folyamatosan egy hónapig. Én eléggé szerencsétlen vagyok ilyen téren, szóval sok mindent ki kellett már próbálnom innen veszem, hogy mikor én érzem, hogy kezdene kijönni, kb. két nap alatt el van nyomva, és kész. Vegyen laktózos hüvelytablettát, igyon grapfruit magolaj cseppeket, és vegyen teafaolajos fürdőt (kevéske melegvíz, 25-30 csepp, és úgy üljön, hogy minél több víz folyjon befelé.). Ezenfelül minden fürdés után (ez kicsit vicces lesz :D, de nőgyógyászom ajánlotta) szárítsa meg magát alul hajszárítóval, olyan prózai okból, hogy a bacik a nedves környezetben szaporodnak. Egy hónapig elhúzódó hüvelygomba nincs rendesen kezelve.
2016. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy ha fáj neki a közösülés, akkor feltételezem voltatok együtt, és már te is hordozó lettél. Ergó, ha meg is gyógyul, te lazán vissza adhatod neki. Erre figyeljetek oda!
2016. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a gombás fertőzés, amit 1 hónapig kéne kezelni.

Nőgyógyász helyett menjen el a bőr-és nemi beteg gondozóba, csináljanak neki hüvelykenet tenyésztést, abból kiderül, hogy milyen kórokozó van a hüvelyében és milyen számban, arra kap célzott kezelést, kérjen a te számodra és kb. 1 hét alatt rendbe jön. Miután megvan a kezelés, utána állítsa helyre a hüvelyflóráját erre való készítménnyel és ennyi.

Gondolom nőgyógyászhoz ment, aki hasra ütésre írt fel neki ilyen-olyan kúpot, de nem lett jobb és kapott továbbra is hasra ütésszerűen megint mást, de még mindig nem jobb.

Saját tapasztalatból tudom sajnos, hogy a nőgyógyászok többsége "nem akar érteni" egy hüvelyi fertőzéshez...

2016. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 nőgyógyásza válogatja, nekem azért tartott 2 hónapig mert a hülye háziorvos (többet nem fordulok hozzá ilyennel) nem elküldött szakértőhöz hanem betadine kúpot írt fel, ez tulajdonképpen elmulasztotta, barátommal lefeküdtünk, aztán mivel a kúp nemcsak a gombát hanem MINDENT kiírtott így a gomba nőtt előbb vissza és visszajött a kezelés, na, irány nődoki, adott tablettát, kúpot és hüvelyflóra visszaállítót, jaj de happyk voltunk, meggyógyultam, lefeküdtünk... és ekkor derült ki hogy az első "gyógyuláskor" megfertőztem barátomat aki tünetmentes volt, na remek, vissza nődokihoz..... nekem tabletta 1. tabletta 2, hüvelykúp, visszaállító kúp, neki tabletta 1, tabletta 2, krém (ez így az előzővel együtt egy 20-asba került mer why not) és akkor Végre vége lett... aztán az egyik tabletta mellékhatásaként nyelvfekélyt kaptam... Na ezért nem szedek többet antibiotikumot.
2016. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!