Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell helyesen megmérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen megmérni a hímvessző hosszát?

Figyelt kérdés

Nekem elég kicsinek tűnik, de mértem már vagy 3 fajta értéket is (11 cm fölött kicsivel 14 cm - 15 cm fölött kicsivel), és nem tudom, hogy mi a jó.

Mennyi élvezhető a nőnek ebből?



2016. márc. 4. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A napi farokméregetős kérdés befutott még épp éjfél előtt. Nem tudtam mi hiányzik így az este csendjében.
2016. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Felállítod a farkadat. Fölül kell mérni, végigfektetsz rajta egy vonalzót/centit, DE NEM NYOMOD BE A SZEMÉREMCSONTODIG, sőt semennyire. A vonalzó/centi nullája legyen a fakrad tövénél, találkozási pontnál. A makk hegyénél meg leolvasod a mért értéket.


Pontatlan mérés: ami alulról történik, felülről, de benyomják a szeméremcsontig a vonalzót/centit, mazdaggal mérik le, amit aztán vonalzóra raknak és társai.

2016. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Nos, ugye nagyon fontos, hogy tudd ez egy mérés. Azaz többször el kell végezni, jegyzőkönyvet kell róla venni, hibát belevenni a számításba. Elég kemény feladat, hehe ha érted mire gondolok.


Szóval három módszert ajánlok, lehetőleg mindhármat használd és átlagold őket.

1. Sima vonalzóval megméred egymás után ötször, leírod az eredményeket és átlagolod őket.

2. Kiszámolod a lábad hosszát, azt pontosabban ki lehet számítani, és ahhoz arányosan megnézed hogy hányszorosa a péniszed, így lehet szintén kapni egy értéket, ezt is elvégzed többször.

3. A legpontosabb eredményt az fogja adni, ha hátra fekszel, terpesz, és a péniszed és lábad közötti területre odahelyezel egy GPS-t, megméred a koordinátákat többször. Aztán pedig a farkad teteje mellé is odahelyezed a levegőbe a GPS-t és szintén leolvasod az értéket. A kettő különbségéből meglesz majd a hossza.

2016. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy mértem, ahogy leírtad #3-as. (Első rész.) És úgy jött ki különböző érték.
2016. márc. 4. 23:40
 6/14 anonim ***** válasza:

fentrol kell merni a hosszat a te szemszogedbol... egyszeruen odateszed a vonalzot a borodhoz lazan es a makkod vegenel leolvasod... a 14-15centi realis es ennyi elteres szinte mindig van... szex kozben neha tobb is... vannak pillanatok amikor " 100%" os de nem vegig .... es emiatt a meretek is valtoznak... ezert nincs ertelme tulzottan meregetni... egy-ket alkalommal megmered , tudod h nagyjabol mennyi es kesz... hidd el nem ez szamit.


vastagsagat ugy hogy korbemered a szabo centivel a makkod, a kozepet meg aljat es kiatlagolod a harom szamot... ez a kerulet... ha atmerot akarsz akkor oszd el 3.14el a keruletet.


ha nincs szabo centi akkor bar pontatlanabb de merheted barmi madzaggal is csak gyengen erzessel eppen korbeerjen.. aztan a vonalzo mellett megmrrheted mekkora madzag kellett.

2016. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy különböző jön ki, ha beb aszva, remegő kézzel méred. Mérd, ahogy írtam, ne beszélj mellé.
2016. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezt most kaptam üzenetben:


"Szia. tök mindegy, mert a pénisz 20cm-nél kezdődik, a tiéd esetleg kuki."


Ebben nem nagyon hiszek... bocsi. De a 16-17 az úgy az átlag, ha jól tudom.

2016. márc. 4. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul hiszed, 13-14 az átlag. Nekem 19.
2016. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rakd ki mérőhasábokból.
2016. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!