Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Koleszos fiúk! Titeket kaptak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos fiúk! Titeket kaptak már rajta? Amikor fürdőben kiveritek vagy ti valakit aki verte és rányitottatok?

Figyelt kérdés
Ki mennyi idős akivel történt már ilyen? Volt aki folytatta vagy befejezte vagy félbe lett hagyva a művelet?
2016. márc. 5. 09:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt mar ilyen utána folytattam de annyit volta egész h ramnyitott szobatarsam meglátta h merev a peniszem majd kiment

21/F

2016. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a fürdőben már többször is megláttak. Én is láttam már ezt-azt.
2016. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt ilyen, mindig olyankor vertem, amikor tutira egyedul voltam, es nem jott senki.
2016. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

hát mikor koleszos voltam 6-an voltunk a szobába. Az hogy verjük a farkunkat teljesen természetes volt, nem volt tabu.

Esténként még versenyeztünk is, kiveri ki hamarabb...csattogott a farkunk. DD

Állandó téma volt a dugás, a csajok, f aszverés...

Én személy szerint sose vertem ki zuhanyzás közben a koleszba...mindig csak a szobámba.

Volt olyan is hogy már javában vertem a farkam, egyszer csak megjött az egyik szobatársam..látta hogy verem, mondta addig kimegy, verjem nyugodtan.DDD


Volt olyan, mondjuk ez nem koleszba volt, hogy lépcsóház falára vertem meg ilyenek...najó többet már nem írok. D

2016. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hugyosgalacsin ***** válasza:
92%
ha ezt kínosnak tartod akkor gondolj bele az én helyzetemben mikor próbálnál aludni, de a szomszéd ágyon basznak, a csaj meg nem képes nyögés nélkül élvezni...
2016. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A zuhanyzóban vertem és megláttak.
2016. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közös tusoló volt. Nem hegyeztem ott a répát. Inkább a slozin, de azt is csak 1-2x . Meg volt hogy átlógtunk este a gépterembe. Aztán egyszer ott ragadtam véletlenül és valamivel el kellett csapni az időt. No meg stresszoldó úgyis.
2016. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
koleszba hárman voltunk egy szobába hamar kiderült hogy mindegyikünk veri sokszor csin együtt is
2016. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
37%
Fiúk egy kis chat szex 20L
2016. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze a zuhanyzóban és bejött egyik szobatársam. Hát nagyon nem tudtam volna rejtegetni és folytatta ő. 18 voltam. Most isbxd
2016. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!