Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a titka a hüvelyi orgazmusn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilalili kérdése:

Mi a titka a hüvelyi orgazmusnak? Hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés
A nyaláson meg az ujjazáson kívül milyen lehetőség van?

2016. márc. 5. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Kúrogasd magad mindig más fiúval és előbb utóbb menni fog belejössz. kb 50.-nél nagyjából menni fog.
2016. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon ocsmány ne haragudj
2016. márc. 5. 20:49
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez most mi?!


Ha nekem sikerülne nem cserélgetném le a párom mindig csak vele csinálnám. Ő szereti mégis csak velem csinálja úhy h hülyeség h mással is csinálnám."

"

2016. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nehéz értelmezni a mondandóját :D

nem sok ésszel áldotta meg a jóisten

2016. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha mindent amit nem értesz mert nem bírod értelmezni, az hülyeség, akkor nagyon okos lehetsz. Sajnállak.
2016. márc. 5. 21:23
 16/21 A kérdező kommentje:

Ha nekem sikerülne nem cserélgetném le a párom mindig csak vele csinálnám. Ő szereti mégis csak velem csinálja úgy hogy hülyeség hogy mással is csinálnám.


Nem tudom ebben mi az érthetetlen. Próbáld értelmezni a szavakat hátha megy ha sokszor olvasod.

2016. márc. 5. 21:29
 17/21 sztapacska8 válasza:
Nem tudom mi nem világos azon kis fogyatékos, te soha nem leszel okosabb sok embernél, és te beszélsz ilyenekről, szinte biztos hogy nálam sem vagy okosabb? Mi nem világos azon hogy ha élvezné akkor is csak a párjával csinálná, mert a párja is szereti és csak vele csinálja.
2016. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek minek orgazmus egyáltalán? Nem értem.
2016. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ha nekem sikerülne nem cserélgetném le a párom mindig" (ha jól értelmezem.Itt több partnerről van szó.Mert mindig cserélgeted.)

"csak vele csinálnám. (Ő szereti) mégis csak velem csinálja úgy hogy hülyeség hogy mással is csinálnám."(itt meg már egy személyről van szó)


Ezt nem értem.

Most akkor cserélgeted a párod,vagy nem?

2016. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Nekem bevált és mióta használom hetente cserélem a fiúkat mer valahogy jobb a friss hús mindig :D"


Ezt írta a 8-as válasz adó és erre írtam hogy én nem viszont nem cseréllném le ha sikerülne, ellentétben a válaszadóval aki lecserélte mert sikerült neki. Remélem, most már így világos, hogy felhívtam a figyelmed az előző válaszokra. Nem hülyézni kell valakit mert nem érted amit mond, hanem utána kell nézni az előzményeknek hogy megérsd.

2016. márc. 6. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!