Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, asszonyok. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok. Van közöttetek olyan aki mélyebb érzelmek nélkül is szokott szexelni?

Figyelt kérdés

Sokan vannak ilyenek?Milyen korosztályra jellemző?

Például közös szimpátia után,első találkozásnál,beszélgetésnél szoktatok engedni a vágynak már az első napon?

Tapasztalatokat,történeteket is írhattok,a korotokkal együtt lenne érdekes.



2016. márc. 6. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy barátommal csináltam ezt néhány hónapig anno 17 évesen, de nekem nem jött ez be. A szerelmes szeretkezés sokkalta jobb, másabb, számomra azaz igazi. Nem tudom ez mennyire jellemző, minden korosztálynál máshogy van, de én többször biztos nem megyek bele ilyesmibe.
2016. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő vágyik erre,de úgysem vallják be.
2016. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok ilyen volt.

(Kb 30)

Őszintén megmondom, mind $zar volt. Cssk azokkal élveztem, akikkel érzelem is volt.

27N

2016. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, most is van ilyen kapcsolatom. 27N
2016. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az is érzelem ha tetszettek egymásnak csak nem szerelem.
2016. márc. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!