Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szájból kifolyatni a spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájból kifolyatni a spermát gusztustalankodás?

Figyelt kérdés
Orálisan kényeztettem a barátomat és a számban ment el. Kifolyattam a tenyerembe a spermát közben rá néztem. De elég furcsa arcot vágott erre és utána sem beszéltünk róla. Nem kellett volna csinálnom? Azt gondolhatta, hogy nagyon undorító vagyok? Ez már nagyon ribis? 18L Azóta kerülöm az orál.

2016. márc. 6. 15:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 6. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne parázz ezen és hidd el sosem lehet általánosítani. Neki nem jött be valszeg...na és? Egyrészt ettől még az orált nem kell hanyagolni, másrészt lehet h majd egy másik pasi személyesen kér meg rá, hogy a kedvéért csináld ezt mert imádja nézni. :)
2016. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi kivetnivaló
2016. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!