Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhonnan azt hallani, hogy a k.rvázás rossz dolog, meg elítélik. Mi értelme ennek, amikor nagyon sok lány amúgy is elutasító, meg adott dolgot keresnek a férfiban, vagy a pénzt, vagy a jó külsőt, kisugárzást, a belsőnek nincs is akkora jelentősége, hiába mondják az ellenkezőjét. Egy prosti szeretni fog tutira, ha kifizeted, nem fog nyafogni, sőt visszavár olykor.


Nem egy lánnyal voltam már nagyon jó viszonyban, aztán mégse lett semmi köztünk.

A csajozás amúgy is pénzbe kerül, akkor meg többet ér elmenni egy prostihoz, amelyik tetszik, és szexelni egy jót, mint szenvedni a "normális" lányokkal.

Kérdem én, hol hibás a prostizás? Miért kell lenézni az ilyesmit??



2016. márc. 6. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki nem akar kapcsolatot/szerelmet/családot stb. és csak szenvedésnek, pénzkidobásnak látja ezt az egészet akkor menjen is prostihoz, ne ezeknek a lányoknak az idejét rabolja. 20/L
2016. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,de én pedig szexbarátot keresek,amolyan ingyen prostit...

25f

2016. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert társadalmilag nem elfogadott. Ha holnaptól kezdve minden sztár és celeb prostihoz járna, pár éven belül sokkal elfogadottabb lenne.

Továbbá sokan úgy tekintenek a dologra, mintha a pasinak sikertelenség lenne, hogy csak prostihoz tud menni.

2016. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de csináld, csináld! Eléd az életed, mikor kedved van és időd elmész. Szeretni fog abban az órában és nagyon jó lesz, és még önzőszhedsz is. Plusz Neked mindig (pl.) 20 éves nő lesz az ágyadban.
2016. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy tudsz-e csajozni, nem a külsődön múlik, hanem a belsődön. pl hozzáállás, csajozási szövegek, önbizalom, stb.

ha ez nincs meg benned, akkor sikertelen vagy, és esetleg csak akkor lesz csajod, ha valaki rád mászik.

Akkor érdemes prostiznod, és nem megszólnod őket.

Egyszer szerinte kb a férfiak fele kipróbálja.

De az sem marad mind meg ennél. Én egyszer voltam megvallom. De borzalmas, ennél a legrosszabb cafka is jobb.

Ráadásul 10+ ezret is elkérnek azért, ami a legkéretősebb cafatnál is megvan 3-4 ezerből, hogy pár italra meghívtad.

És nem azért csinálja, hogy leteljen az idő, hanem mert szereti és viszonzást igényel.

A nők legalja az, aki pénzért szexel. Aki rendszeresen igényli őket, az a legbénább csajozó és még lusta is.

A férfit azért itélik el.

A nőt nyilván mert pénzért szexel, ami rengeteg okból támadható.

2016. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szexbarát nekem is megfelelne, bár ilyen lánnyal még nem találkoztam.

Amúgy van abban valami, hogy a média elfogadhatóbbá teszi a dolgokat, elég csak a homoszexuálisokra gondolni.

Valamilyen szinten tényleg sikertelenségből járok prostihoz, de nem értem, ezt miért kell lenézni. Nincs mindenkinek ideje a normális csajozáshoz, nem beszélve arról, amikor már kedvem sincs. Ha van pénzem, az már eleve siker, szerintem mindenki úgy érvényesül, ahogy tud. Nekem a nőkkel nem volt szerencsém, mindig volt valami bajuk velem, viszont a prostizás megfelel, de idegesít, hogy sokan lehurrogják ezt, anélkül, hogy bármi értelmeset mondanának.

A biztató kommentelőnek köszi szépen! :D Igazából tényleg ilyesmire vágyom, hogy ne szívják az agyam hülyeségekkel, ne legyen nyafogás. Élvezni akarom a nőket, és látni, hogy ők is élvezik az együttlétet. Meg amúgy is a lényeg a szexen van, akkor nincs miért leszólni a pénzért szexelő csajokat. Nem is tudnék elképzelni prostik nélküli világot, sokkal több erőszak lenne tutira..


5/5 A belső pedig nem nagyon számít. Ha a csaj meglát benned valami vonzót, akkor rád akaszkodik, ha nem, akkor épp mindegy mivel próbálkozol. Elhiszem, hogy akinek sok sikere volt a nőknél pozitívabban vélekedik erről, de lenézni senkit nem kellene, mert más úton jut élvezethez.

Sok csaj meg csak azért iszik veled, hogy ne kelljen fizetnie magának a piát. Aztán szegényebb vagy, de szexet nem kapsz.

Lehet, hogy a prosti, akinél voltál, érezte rajtad, hogy undorodsz tőle. Ők is nők..

2016. márc. 6. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!