Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan érett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan érett hölgyeket akik a fiatal srácokhoz vonzódnak? :D

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is kellene ilyen!
2016. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Óvodában.
2016. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresők tele vannak 30-as/40-es gyönyörű nőkkel, akik egy kis odafigyelésre vágynak.

Ezenkívül teaházak, koktélozók, igényesebb helyek.


Próbálkozz ezeken a helyeken, megéri. Ami nagy előny, hogy nekik nem kell már a mese és a dagadó pénztárca, pár őszinte, kedves szó és egy pohár (minőségi) finom bor megteszi a hatást! ;)


Én is rájöttem, hogy az ilyen nők valódi kincsek, mert őket érdekli a lelked is, nem csak a felszín!


27/F

2016. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő! Mondj nekem néhány varázs szavat, amik bejönnek ezeknél a nőknél!! :)
2016. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #4-es. Nagyon félre értettél.

Kedves szavakat mondtam, nem varázsszavakat. Nincs olyan, ami minden nőnél működik. Ezt mindig az adott szituáció, az adott hölgy dönti el.

A lényeg, hogy érezze rajtad, hogy figyelsz rá, érdeklődsz iránta, kedves vagy vele és megnyílhat neked!

A legtöbb nő a fent említett korban ezt nem kapja meg a párjától, csak úgy vannak egymásnak, de nem kap kellő figyelmet. Azt kell észrevenni, hogy az ilyen nők kb. mint a csiszolatlan gyémántok. A nő csak akkor tud ragyogni, amikor boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik és odafigyelnek rá. S ezt a fenti korosztály a nőkből tudja is értékelni. A fiatalabb nőutánzatok ha ezt teszed, akkor eldobnak, vagy úgy tekintenek rád, hogy lett egy kicsit mélyebb hangú barátnőjük.


A 30-as 40-es nőknek ha szeretetet, kedvességet és törődést adsz, ők meghálálják! De a fiatalabbakkal csak megégeti magát az ember, mert ők nem tudják értékelni ezt, hanem természetesnek veszik, és elvárják minden viszonzás nélkül. Úgy kezelik a szeretni tudó férfiakat, mint a ceruzaelemet: ha lemerül, eldobják. És igen... le tud merülni, mert ha egy férfi nem kap vissza abból, amit a nő felé odaad, akkor egy idő után kifogy a tartalék. Elégszer törtem már össze a velem egykorú és fiatalabb nők által ahhoz, hogy tudjam miről beszélek.


27/F

2016. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod, igazán inspirálóan írsz! Hihetetlen, de úgy érzem, te már megjártad azt az utat, amin haladok, és most látom, nekem is hova kellene nagyjából érkeznem. Értékes mondandód megjegyzem, még egyszer köszönöm!! :)
2016. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jogos.. koszi szepen
2016. márc. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!