Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan csajok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan csajok akik jól néznek ki, és nem zakkantak?

Figyelt kérdés
Eddig akivel beszéltem vagy nem volt épp az esetem, vagy zakkant volt.
2016. márc. 6. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lányt keresek már jó ideje, de itt nem találtam. Pontosan ugyan azok a gondok voltak, amiket írtál. Néha többet ért volna, ha a fa.zomhoz beszélek, az legalább értelmesen reagál..
2016. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Mire érttetted azt,hogy zakkant?,akinek nem nagy az egója az nem fogja állítani,hogy én szexi vagyok stb.
2016. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Főzni is tudjanak, meg a mélytorok is menjen nekik?
2016. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem itt kéne barátnőt/szexpartnert/pszhichológust vagy anyapótlékot és még ki tudja mit keresni. Akik eddig nekem írtak, mind ilyenek voltak, szóval szinte már alig válaszolok, ha mégis ezért tűnhetek bunkónak üzenetekben. :)
2016. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem, itt csak kétféle lány él, vagy randa, vagy hülye....

Idióták.:/

2016. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tényleg fura, több igazán jó nőt is láttam itt, de szinte kivétel nélkül kicsit "zakkantak" voltak.
2016. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez nem társ/partner kereső. Vannak.
2016. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mem vagyok modell de, azért elfogadhatóan nézek ki normál nő vagyok: ),és nem vagyok zakkant,nem tudom mire értetted a zakkantat l,de se nem vagyok hülye,nem vagyok pszihopata. 17/l
2016. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kozzatéve van barátom nem kérek privátot.*
2016. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy itt keresnék barátnőt, mert nem vagyok párkapcsolat párti. Csupán döbbenet, hogy 19-24 éves korig, ha valakivel el kezdesz beszélgetni, akkor 1-1 válasz 217 smile-t tartalmaz, mintha egy földimogyoróval beszélgetne az ember. :)
2016. márc. 6. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!