Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyönyörre számítsak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörre számítsak vagy kellemetlenségre? (többi lent)

Figyelt kérdés

A hapsimmal elég intenzív és vad szexuális életet élünk.Nagyon szeretné kipróbálni,hogy ő análisan van bennem,egy felcsatolható műpénisz pedig a hüvelyemben.31 éves nő vagyok,de elképzelni nem tudom a felállást, mármint a "kivitelezés" részét, az érzést meg pláne nem tudom.

Ha valaki tud (értelmes!!!) tanáccsal, infóval szolgálni, annak köszönöm.


2016. márc. 7. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra gyönyör volt, de nekem csak 13 centis vibrim van, azt használtuk.
2016. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kivitelezés: misszionárius pózban ő a farka felett felcsatolt műszerrel a hüvelyedbe, farkával pedig az alsó lukba megy be.
2016. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok: mi állva csináltuk :D úgy kiviteleztük, ő bennem volt análisan, közben meg előlről mozgatta bennem a műpéniszt
2016. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akik privátban írtak, természetesen nekik is:)))

2016. márc. 7. 15:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld kezet adtam.:)))
2016. márc. 7. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Huhh egy ilyen férfi nekem is kell ! :D biztosan nagyon jól fog sikerülni ! :)
2016. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bőven van ilyen férfi szerintem! :)

42F

2016. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lovagló pózban is működik.

De szerintem előtte próbáljátok ki az anált mindenféle extra nélkül. Ha azzal már nincs gond akkor nyugodtan belevághattok. Felcsatolhatónál meg a saját ízlésetek szab csak határt milyen legyen. Igen extrém és élvezetes darabok is vannak.

Külön kis előjáték ha együtt veszitek meg a boltba.

Sok siket!

2016. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm Mindenkinek!:)))

Az anált csináltuk már, műszerszámmal is játszottunk már, csak együtt a kettőre még nem került sor.

2016. márc. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!