Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés, amikor odáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor odáig vannak valakiért a lányok?

Figyelt kérdés
A környezetemben több olyan srác is van, aki szinte bármit csinál vagy mond, csinos lányok rajongják körül. Milyen érzés amikor szinte bárkit megkaphatsz? Hogy viszonyulsz ilyenkor a lányokhoz, és a párkapcsolatokhoz?

2016. márc. 8. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Értem általában odáig vannak, mégsem tudok egy normális kapcsolatot kialakítani.. Szóval ez egyáltalán nem minden, ahhoz, hogy sikeres legyen valaki a nőkkel.
2016. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Borzalmas kiábrándító a sok kis szánalmas eldobható papízsepi.
2016. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppen én is hasonlót akartam mondani, hogy ez nagyon függ a személyiségedtől. Ugyanis van akiért rajonganak a lányok, mégis egy teljesen tisztelettudó, átlagos életet élő srác nem az "én vagyok a jani" típus... Utóbbi nyilván főként fiatalon, élvezi a dolgot és szórakozik, csajozik stb.


Viszont a normálisabbik nem biztos, hogy pozitívumként éli meg. Pl. volt egy időszak amikor rajongtak értem a csajok vagy hogy fejezted ki te is... és nekem meg egy normális, komoly kapcsolatom volt, sosem mentem bele kalandokba... és állandóan feszültséget keltett, féltékenykedett a barátnőm, hiába bízott bennem akkor is zavaró h állandóan próbálkoznak nálad, hogy néznek... kikezdenek veled stb... És eleve komoly kapcsolatot kialakítani is nehezebb mert tartanak tőle a rendes lányok, hogy jajj hát érte mennyi csaj rajong biztos olyan ajta... :) pedig nem.


24/f

2016. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem trollkodós kérdésnek írtam ki, tényleg érdekel, az is, hogy milyen problémákkal jár. #1 miért nem tudtál komoly kapcsolatokat kialakítani?
2016. márc. 8. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagynehezen kitalálod melyikkel járnál a jelentkezők közül, tudtára hozod, elindul valami de azért ott van még 5 jó csaj akiknek azért szívesen benyúlnál a bugyijába és kb hagynák is. Nemtom ez így átmegy-e.
2016. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gimiben emlékszem 2 csaj is tetszett, és én is nekik. Sokáig őrlődtem melyiküket válasszam, és utólag is, hogy jól választottam-e. Ráadásul próbáltam mindkettővel jóban maradni, és egymással is sokat rivalizáltak, és fél év után végül össze is vesztem azzal, akit nem választottam. Gondolom több lánnyal még bonyolultabb lehet a helyzet.


Ráadásul ugye pár év alatt a párkapcsolatoknak is vannak jobb és rosszabb pillanatai, és olyankor a csábítás könnyen komoly probléma lehet.

2016. márc. 8. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez személyiségfüggő. Van aki fülig beléd van zúgva, de rád se mer írni, mert nagy a büszkesége/félős. Van aki meg mocskosul nyomul, kinyomozza mikor hol vagy és "véletlenül" megjelenik ott, tudja hol bulizol, rád mászik stb..
2016. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6, #7 nagyon ott van.


Vagy volt, hogy az osztályból a 3 jó csaj járt volna velem, nem mondták ki de tudtam.

De nekem tetszett egy negyedik aki nem volt olyan helyes arcra de volt benne egy olyan erotikus kedvesség amikor másokkal beszélt. De velem soha nem beszélt. És én nem próbálkoztam nála mert egyrészt azt hitten nem érdeklem, másrészt kényelmesebb volt választanom a 3 jócsaj közül akikért semmit nem kellett tennem. Választottam, nem tartott soká, mindeg y, nem lényeg.

Aztán 2 év múlva összefutottam egy helyen egy volt osztálytársnőmmel aki annak a 4. lánynak volta barárnője a suliban és neki azt mondta az a lány, hogy odaadna 5 évet az életéből ha egyszer lefeküdhetne velem. (mármint évekkel az előtt suliban)

És nagyon bántam, hogy akkor elkényelmesedtem és a kisujjamat se mozdítottam azért aki tényleg izgatott pedig nem kellett volna sok.

2016. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát én az a tipus vagyok, akiért megvesztek a csajok.

Sem "szép", sem nagyon gazdag nem vagyok!

De nem volt olyan lány, aki visszautasított volna... Így igen nagy tapasztalatra tettem szert a szex terén, ami tovább növelte a renomémat.

Ez egy nagyon jó és kényelmes helyzet volt - az én szempontomból. Ugyanakkor a lányok szempontjából kevésbé, mert még hírből sem ismerem a hűséget.

Sajnos ez az irigyelt állapot igen negatívan hatott az emberi oldalamra: olyan beképzeltté, nagyképűvé tett, hogy már magamnak is visszataszító lettem.

Egyszer az egyik lány - akit természetesen megcsaltam - rendesen kimosta a szemem amikor könnyezve kirúgott.

Azon aztán nagyon elgondolkoztam, és rengeteget visszafogtam az arcomból. Még most is hajlamos vagyok némi nagyképűségre, de nagyon küszködök ellene. Van egy okos, nagy toleranciájú kedvesem, aki igen jól tud kezelni, akire (néha) hallgatok is, és akiért sok mindenre képes is lennék...

Szóval jó az, ha mindenkit megkapsz, de sok bölcsesség kell(lene) ahhoz, hogy megmaradj igazi érző embernek...

2016. márc. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvassátok-e még a kérdést, kedves válaszolók. Ha igen, akkor leírnátok, hogy milyen magasak vagytok?
2016. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!