Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Regen nagyon intenziv orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regen nagyon intenziv orgazmusaim voltak, most mar nem erzek semmit, inkabb csak fajdalmat?

Figyelt kérdés

Regen sokat masztiztam (kb 3-4 alkalommal hetente), kezzel/zuhanyrozsaval, es mindig nagyon eros orgazmusaim voltak, es eleg sokaig is tartottak...

Mar 3 honapja nem masztiztam, mert kozben baratom lett, es valahogy elment tole a kedvem. A baratommal meg nem szexeltunk, de ujjazas es oral mar volt. Az elejen voltak orgazmusaim, nem tul erosekk, neha el sem tudtam donteni, hogy ez most orgazmus-e, de neha normalisak voltak... Ezert ugy dontottem, megprobalok maszturbalni, hatha ugy megint lesz egy jo eros orgazmusom. Hat nem... Sot, eleg furcsa volt. Felizgulni felizgultam, de nem tudtam magam a csucsra juttatni, mert valahogy kellemetlen erzes volt a csiklomat izgatni. Ido kozben elment a kedvem az egesz 'hancurozastol', pedig regebben legszivesebben allandoan orgazmusra vagytam... Mar alig tudok felizgulni ha egyedul vagyok. A baratommal persze vagyok ra, de nem olyan eros a kesztetes.

Valamint, ami a nagyobb problema: ha a baratom szajjal kenyeztet, es orgazmus kozelebe kerulok, elesebb fajdalmat erzek a csiklomban, es ez elrontja az egesz elmenyt. Beszeltem rola a baratomnak, es probal nagyon ovatos lenni, de meg igy is kellemetlen erzes.


Mi lehet ez? Valaki tapasztalt mar hasonlo?



2016. márc. 10. 09:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Kiegeszitesek:

-Ha a baratom ujjal probalja a csiklomat izgatni, ugy is erzem a fajdalmat

-A fajdalom az utolso 3 hetben jelentkezett, de elotte 1 honappal mar kicsit kellemetlen volt az orgazmus

- Nem a baratom hibaja, mert o egyre csak 'fejlodik'

- roviden: nem igazan kivanom az orgazmust es mostanaban nem tudok a csucsra jutni

17/L

2016. márc. 10. 10:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem volt még ilyen egy nőm nél sem pedig nekem tényleg sok volt.Olyan viszont volt hogy néhány orgazmus után olyan érzékeny lett a csiklója hogy már inkább kellemetlen érzés volt neki mint élvezetes.23f
2016. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy összeszedtél valami gyulladást?
2016. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
G-pont izgatást próbáltátok???
2016. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen beszélj egy nőgyógyásszal erről, lehet valami szervi gond is, nem feltétlenül azért van mert valamit rosszul csináltok.

42/F

2016. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nogyogyasszal nem tudok beszelni, mert jelenleg kulfoldon vagyok, es meg egy ideig itt is leszek, hazamenni meg nem tudok..:/

A gyulladasnak vannak mas tunetei is?

2016. márc. 10. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyulladás megállapításához vérvizsgálat kéne.

De attól mert külföldön vagy miért nem tudsz orvoshoz menni? Gondolom nem Zimbabweben vagy.

2016. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!