Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondtok valami eszméletlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtok valami eszméletlen gyökér csajozós szöveget?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyek bulizni,részegen mindig hülyeségeket csinálok,most arra gondoltam kipróbálok néhány csajozós szöveget.Légyszi próbáljatok meg humorosakat írni,és ne ilyen "szia cica van gazdád?" szintűeket hanem valami kreatívabbat.

2016. márc. 10. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem dugunk?
2016. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Egy tizesért mit vállalsz?
2016. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Egy csodálatos elme című filmből: "Nem tudom, mit kellene mondanom, hogy szexelj velem, de vedd úgy, hogy azt mind mondtam, és gyere!"
2016. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legkemenyebb amit hallottam es allitolag bevalt (nem tudom elhiggyem-e) hogy diszkoban a srac beallt a csaj melle es par perc mulva megkerdezte hogy bocsi te vagy ilyen budos?? A sztori szerint a csaj csak vihoraszott aztan meghivta egy italra.
2016. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4 es én simán elhiszem :D egy jó diszkós bulin olyan hangos a zene hogy a saját beszédedet nem hallod nem hogy másét.Plusz nem valami józanok ott az emberek.Jó mondjuk a legtöbb pia előtt sem volt normális de érted :D am eddig a legjobb:-Szia lefeküdnél velem 10000-ért?

-Dehogyis mit képzelsz?

-Kár pedig jól jött volna a pénz :DD

2016. márc. 10. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
"Szia, jó vagy matekból? Mert úgy számolom Te meg Én egyet alkotunk" :"DDD
2016. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szép vagy mint egy új traktor!
2016. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hol marad a klasszikus:

"Kő kóla, gecó?"

2016. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyik haverom a diszkóban úgy tartotta a két kezét mintha egy műfaxt tartana és a zene ütemére bedugdosta a szájába majd 1 perc után odatartotta a csaj szája elé a "láthatatlan" brokit ,h ő is kapja be :D :D Egyetlen egy csaj volt aki nem vágta pofán, na őt felszedte :D
2016. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A nevem Józsi, csak hogy tudd, mit kell sikítanod

Azt akarom, hogy ne legyen köztünk semmi... se ruha se levegő

2017. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!