Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év körüli lányok, számotokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, számotokra a szex alapvető igény, jó móka, kötelezően elviselendő dolog, vagy semleges tevékenység inkább?

Figyelt kérdés
A fenti négy hozzáállás közül találkoztam már mindegyikkel, ti ezzel hogy vagytok?
2016. márc. 10. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Azzal akit szeretek és viszont szeret jó móka és alapvetõ igény. Mással nem akarnék lefeküdni.
2016. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

kötelezően elviselendő dolog, és semleges tevékenység.


De inkább kényszernek nevezném ezt a kettőt együtt.



22L

2016. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

#2 ne vedd sértésnek De jó szar egy kapcsolatban élhetsz ha ezt jelenti neked a szex.

1- voltam 19/L

2016. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, ha nem csak viccből írtad, tényleg kifejthetnéd, hogy te miért érzed így.
2016. márc. 10. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

# 3 Drágám, ne vedd sértésnek, de nem egy szóval nem írtam, hogy lenne kapcsolatom. ;)


---

14 éves voltam, mikor összejötem az első barátommal, és 15 éves, mikor lefeküdtem vele. Mai fejjel, és tapasztalatokkal a hátam mögött nagyon fiatal voltam, attól függetlenül, hogy csak röpke 7 év telt el azóta. Lényegtelen.


Elsőre egy szűz, nárcisztikus, infantilis fiúval voltam együtt, aki nem törődött velem, nem figyelt rám. Naív voltam, és buta is, meg szerelmes, így átsiklottam ezen tulajdonságai felett. Természetes, hogy ilyen idősen mindent megakar tenni a "párjának" az ember ( vagy inkább a kislány :| ) , feltétel nélkül. Elhiszi még ebben a korban az ember, hogy ahogy van, az úgy jó, és úgy kell működnie. Három évig voltunk együtt. Mindennap szexelnünk KELLETT minimum egyszer, amikor találkoztunk, de soha nem volt jó a szex. Inkább hazudtam neki, minthogy tovább kelljen folytatni. Meztelenül kellett aludnunk mindig, télen is. És akárhányszor megemlítettem neki, mindig az jött ki a dologból, hogy én vagyok a rossz, a hibás, miattam nem jó az egész. És ez nem csak a szexuális kapcsolatunkban volt jelen. Konkrétan én udvaroltam, és kedveskedtem a srácnak.


Három év után sikerült szakítanom vele. Utolag belegondolva, nem is szerettem őt igazán...


Aztán lett nem sokkal később egy másik kapcsolatom, szintén egy szűz fiúval, 2 hónappal volt nálam fiatalabb. ( 17 évesek voltunk, 16 évesen ismertem meg) Hasonló volt a dolog, mint az előző, csak itt már nem nekem kellett udvarolnom, hanem néha megtette ezt az új párom. Vele két évig voltam együtt, de a szex még mindig kötelező volt. Vele a kommunikáció soha nem működött úgy, ahogy kéne, de mérföldekkel jobb volt, mint az első kapcsolatomban. Ebben a kapcsolatban az volt a gond, hogy nem tudtam kielégülni a másik fél által. Itt ment a folytonos mártírkodás a másik részéről, és véget ért a kapcsolatunk két év után...


Egy évvel később koslatot utánam egy fiú, félévvel később beadtam a derekamat. Elmentünk párszor randizni, aztán 2 - 3szor lefeküdtünk. Neki csak egy komoly kapcsolata volt, és ezzel az egy lánnyal feküdt le először. Mondanom sem kell, hogy az egész csak egy szexuális kihasználás volt.



Első háromra kifogtam a legjobb embereket. Ezért érzem olyannak a szexet, amilyennek leirtam.


#2

2016. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szerelmemmel szeretem csinálni és mindig élvezem, de ha nincs barátom, akkor semleges. Nem tartom létszükségletnek.

Nem igazán tudom beleélni magam abba, hogy másoknak miért olyan fontos ez, hogy nagyban befolyásolja az életüket, örülök neki, hogy nekem eggyel kevesebb dolog van, ami rabbá tesz. Sok férfi hozzáállása a szexhez megijeszt és lehangol, de szerencsére ilyeneket még nem fogtam ki és remélem ha meg is történne, azonnal ott tudnám hagyni a francba, ahogy most gondolom.

2016. márc. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Alapvető igény és jó móka szerintem
2016. márc. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A párommal ez alapvető dolog, hozzátartozik a F-N kapcsolathoz.
2016. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 Sajnálatos dolog kedves. Én 15 voltam mikor összejöttem a jelenlegi párommal aki akkor 18 volt mégse feküdtünk Le amíg nem lettem 17 pont azért mert nem akartam a nagy szerelembe hülyeséget csinálni és mert fiatalnak tartottam magam. Nem bántam meg.
2016. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 58 éves vagyok, először 31 évesen feküdtem le a legjobb barátommal, aki fél évvel azelőtt megcsalt, ő 3 és fél éves volt akkor, de azóta volt még 47 ilyen eset és végül összejöttem egy jobb lánnyal és azóta minden héten csináljuk, legalább 15-ször, 2 év után is. Nálam a szex mindig élvezetes, de utána rendszeresen elfelejtek számolni.
2016. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!