Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha azért nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azért nem merek szexelni mert mindig attól félek hogy terhes lesz a lány?

Figyelt kérdés

Tudom óvszer használatával és ha a csúcson kihúzom akkor elvileg nem sok baj lehet, de akkor is...

Ha bent van a lompos akkor csak arra tudnék gondolni hogy milesz ha kifolyik a váladék és terhes lesz.


2016. márc. 11. 22:19
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Ezt magadban kell legyőznöd, ha nem megy pszichológus segít. Persze nem tűnik olyan nagy problémának, de könnyen túlnőhet rajtad. Egyébként csak hogy hozzátegyem, ha valaki gyereket szeretne és nem védekezik sem biztos, hogy elsőre összejön, a guminál pedig ha jó méretet választasz biztos, hogy nem fog elszakadni vagy lecsúszni, kifolyni meg főleg nem fog belőle a sperma.
2016. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat én így vagyok csak lányban, Csak én ezért nem is szexelek. Az egyértelmű hogy értelmetlen a félelem mert rendes védekezés mellett kicsi az esély rá, de aki ettől szenved még ha észre is veszi hogy hülyeség akkor se tudja elengedni. A kis hangocskák mondják és mondják. Én csak azt tudom mondani hogy sajnállak és hogy én azt hiszem pszichológushoz megyek majd mert egyre inkább magával ragad és nem bírom magamtól legyőzni.
2016. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Mindenképp menjetek pszihológushoz, ott a ti helyetek.

Amíg hülyék lesznek addig megélnek.

2016. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tájékozódj mélyebben a fogamzásgátlás módszereiről, illetve arról,hogy mikor a legesélyesebb a teherbe esés...


elárulom, hogy ha egy házaspárnak 1 gyereke van, az nem azért van, mert utána abbahagyták a szexet


ha ezek nem segítenek, akkor valszeg pszichiáterre lesz szükség

2016. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!