Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ennyire undorodom az előváladéktól és a spermától?

Figyelt kérdés

Azzal nincs semmi bajom, hogy a számba veszem a péniszt, de amikor megérzem az előváladékot a nyelvemen, öklendezni akarok... nem hogy a számba nem élvezhet senki (tutira behánynék), hanem a testemen is csak a fogaimat csikorgatva bírom elviselni. Egyszerűen undorítónak találom az állagát és a hőmérsékletét meg mindent. :( Pedig amúgy mindig kielégítem orálisan a partneremet, mert nyilvánvalóan ez egy alapvető dolog a szexben, de igyekszem úgy csinálni, hogy ne lássa közben az arcom, pl. 69-ben.


Mit csináljak? Vagy gondoljátok, hogy ha egyszer olyan férfival feküdnék le, akibe szerelmes vagyok, akkor vele más lesz?


23N


2016. márc. 12. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
próbálj meg kinyalni egy pin*t, hátha az finomabb.. !
2016. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 October15 ***** válasza:

1.: Ha undort érzel akkor ne csináld..

2.: Lehetőleg a pasi előtt ne titkold már az ilyet pls.. ha nincs vmi komoly gond a fejével akkor valszeg nem éppen repdes az örömtől ha a partnere közben majdnem behány.. több okból sem.

3.: Am távolról sem alap.

4.: 23 évesen hogy-hogy csak esetleges az, hogy "majd egyszer ha szerelmes leszel" ?

2016. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te lány, miért csinálod, ha ennyire undorodsz tőle?

Már miért lenne ez nyilvánvalóan alapvető a szexben? Ez egyáltalán nem igaz, az legyen alap a szexben, amit mindketten élveztek! Ezt jó lenne nem eltitkolni a pasi elől, ha normális, akkor meg fogja érteni és nem erőltet rád olyat, amit nem akarsz.

Viszont az utolsó mondatodat én se értem.. Majd ha valakibe szerelmes leszel? Miért ezidáig egy olyan pasival sem feküdtél le, akibe szerelmes voltál?

2016. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Alapvetőnek tartom, mivel én is nagyon szeretem, ha a másik csinálja nekem... ezt viszonozni kell. Egyébként nem titkolom el, ne értsetek félre. Mindig elmondom, hogy nem szeretem csinálni, de ha élvezi, akkor megteszem. Csak legalább a kiábrándító arcomat nem látják ilyenkor, ami nekik is jobb. :D pedig nagyon szeretném élvezettel csinálni.


Soha nem voltam még szerelmes, azt sem tudom, milyen az. Nem tudom, eljön-e valaha ilyesmi az életemben, egyelőre a férfiak nekem vagy alkalmi partnerek vagy barátok/haverok. Leszbikus nem vagyok, a lányok nem érdekelnek.

2016. márc. 12. 15:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egyébként más baj is, mivel a csókolózástól is undorodom. Tulajdonképpen lehet, hogy egy kalap alá lehet venni a kettőt: nem találom izgatónak, amikor bizonyos testnedveim a férfiéval keverednek. A csóknál még a szopás is jobb.
2016. márc. 12. 15:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Az orális szexet nem kell erőltetni akkor, ha ennyire undorodsz tőle. De fura, hogy ezt írod, hogy a testeden se bírod elviselni. Ha kézzel csinálod a pasidnak, akkor is a kezedre fog folyni valami, aztán valahova el is kell élveznie.. Vagy vegyen fel gumit már az előjáték elején? Ezt te sem akarhatod.


Miért nem örülsz inkább, hogy annyira felizgul a pasi, hogy előváladék jön. A punciból is jön a nedvesség, mi lenne, ha a pasid is undorodna tőle?

2016. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi lenne, ha a partnerem undorodna a puncinyalástól? Ha ettől függetlenül jól csinálná, ahogy én a szopást, nem érdekelne. Ha meg nem lenne hajlandó csinálni, keresek mást, nem kötődöm én semmilyen szexpartneremhez érzelmileg. :) Különben sem ez a probléma most, valószínűleg nem vagyunk egyformák.


A kezemen még elmegy, ha odaélvez... egyikükkel úgy szoktuk, hogy hanyatt fekve élvezi a dolgot, aztán úgy irányítom, hogy a saját hasára élvezzen.

2016. márc. 12. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez pont a szerelemhiány miatt alakult ki benned. Én a helyedben kivárnám azt, akit szeretek, mert így semmi értelme
2016. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi a velemenyed. :) 22 eves koromig vartam, de nagyon nem akar ez osszejonni nekem. Sokan mondanak, hogy meg fiatal vagyok, de pont ebben a kerdesben szerintem mar nem. Ilyen korban mar nagyjabol mindenki elmondhatja magarol, hogy volt legalabb egy komoly kapcsolata.
2016. márc. 12. 21:30
 10/14 anonim ***** válasza:
ne másokhoz hasonlítgasd magad, ne az átlag érdekeljen! előtted az élet ne cseszd el azzal hogy elpazarlod magad ilyenekkel, mert sokkal rosszabb is lehet, mint az elváladéktól való undor.néhány év múlva talán a szexet sem fogod szeretni. Várd meg a szerelmet!
2016. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!