Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Medical fetis. Szerepjáték....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Medical fetis. Szerepjáték. Vélemények?

Figyelt kérdés
Vonzó? Taszító? Mit tartotok benne izgatónak? Mik a határok? F/38

2016. márc. 12. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Taszítónak én egyáltalán nem nevezném, ha nem válik nevetségessé. Bár ha a hölgy felvesz egy kínai vöröskereszetes jelmezt hozzá, azzal komolytalanná válik és eléggé le tudja rombolni a vágyat. De a vizsgálatos dolgok bevetése a szexbe az csak jó. Hüvelyvizsgálat, herevizsgálat, esetleg egy injekció, pózokba állítás, stb. jöhet. De csak alkalmanként. Ha valaki csak erre tud elmenni és csak erre gerjed, máshogy nincs is szex, na az már nagyon gáz.
2016. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Kipróbálnám..izgat

L

2016. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
alig tudok a műfajról valamit, bár fantáziálok róla. álmodtam ilyesmit még jó régen. érdekel.
2016. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Én már sok éve művelem, nagyon sok lányt vizsgáltam, és nagyon élvezem. De a legnagyobb probléma, hogy nehéz pácienst találni... F/48
2016. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt benne részem és nagyon élveztem.
2016. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vonzó és tetszene eljátszanám a dr.bácsit...
2016. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem igen
2016. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon izgalmas és vonzó, ha a szívemet vizsgálják, s ha én vizsgálom a partnerem szívét, bármikor örömmel veszek részt ilyen játékban.
2016. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jöhet, engem izgat. Nem tudnék most hirtelen olyat mondani, ami túl lenne a határon.
2016. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám,izgatónak tartom,írjatok ;-) 25/F
2016. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!