Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólna egy csaj akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna egy csaj akivel szemezek, ha oda mennék hozzá és megmondanám neki hogy bejön meg minden de csak szexre kéne?

Figyelt kérdés
olyan csaj akivel egyértelmű hogy bejövünk egymásnak
2016. márc. 12. 20:24
 1/10 A kérdező kommentje:
egy városban lakunk de leginkább így buszon szemezünk mert amúgy nem szoktunk találkozni
2016. márc. 12. 20:25
 2/10 anonim ***** válasza:
hát gondolom van már alapból 1-2 szeretője szóval attól függ helyes-e vagy, ha helyes vagy akkor bárkit megdughatsz
2016. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha én csak szexre kellenék és ezt megmondod, akkor kapnál egy rendes sallert öcsém
2016. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem tök kiráj
2016. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülnél te szexnél többnek is .. :) max csak te kellenél neki annyira.. :)
2016. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3# as csak szexre kellenél. na üss meg. sőt kifizetnélek mint egy örömlányt rendesen de mélytorkot is kell véghez vinned

a pénz nagy úr

50 rugó elég lesz?

2016. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok:na gyere felpofozlak
2016. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
chatszex van kialakulóban
2016. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen kis százalékban jönne be, és most ne úgy értsd, mint a Dumb és Dumberben, hogy van esélyed... Nem. Ezt inkább engedd el. De ha akarsz tőle valamit, menj, köszönj neki, aztán alakul.

Ó, és azoknak, akik azt hiszik, higy helyesként bárkit megdug.hatunk, hát nem. Minél jobban nézünk ki, minél sármisabbak vagyunk lassan annál nehezebb lesz igazán jó csajjal összejönnünk...

Azért mondjuk nem kell sajnálni :D csak mondom..


24F

2016. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a csaj helyében megmondanám, hogy bocs, de te még arra se...

Aki ennyire leértékel, annak én nem tenném széjjel...

2016. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!