Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láb fétist kedvelő pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láb fétist kedvelő pasik?

Figyelt kérdés

Ti inkább a rövidebb "erősebb" lábat kisebb lábfejjel 38-39 szeretitek kényeztetni, vagy a hosszabb vékonyabbat nagyobb lábfejjel 42-43 méretben?

És ha lehet indokoljátok is meg, hogy mért azt.



2016. márc. 14. 08:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és melyiket tartjátok szexibbnek, vonzóbbnak?
2016. márc. 14. 08:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyobb méreteket kedvelem. Nem tudom az okát,egyszerűen ez tetszik. Mondjuk én nem az a szagolgatós,nyalogatós vagyok,nekem a látvány és a simogatás elég.
2016. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hááát a kicsi lábfej az 35-37, a 38-40 inkább közepes, nagyobb, 40 felett meg már az én izlésemnek nem nőies..

37-40 méretet preferálom :)

2016. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És a hosszú vékony láb, vagy a vastagabb rövidebb láb?

Ezt is írjátok oda légyszi:)

2016. márc. 14. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Nekem inkább a hosszú vékony,bár mostanában nagyon bejön ha egy vékony lánynak vaskosabb,erősebb a vádlija. Láttam ilyet és nagyon bejött.
2016. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vékony, de hosszabb /42-43-as/ toppancsok jönnek be. Jobb a méretes női lábfej, mint a kicsi /jobb masszírozni, játszani vele/.
2016. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37-38, de nem "rövid, erős", hanem karcsú, formás. A "hosszabb, vékonyabb" kifejezést így egyben pedig pontosan nem is tudom értelmezni. Hiszen hiába hosszabb egy láb (nem véletlenül ez az ideális a modelleknél), ha kiábrándítóan vékony, mint a "pipaszár", akkor magassarkúban sem válik formássá --, ez pedig bizony nekem nem jön be annyira.
2016. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az összkép a fontos, a túl vastag, rövid lábfej nem izagtó számomra. Lehet nagy a láb vagy kicsi, de kecses, szexi legyen, szépen kilakkozott körmökkel. Ez nagyon izgató.
2016. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lábfej mérete nem különösebben számít. Ha kisebb, persze jobb. Inkább a lábszár számít, hogy szép, formás legyen, ne túl vékony, és ne is túl vastag. Az átlagos vagy az annál kicsit vastagabb jön be legjobban. Hogy miért, azt nem tudnám megindokolni. Ha nem túl vékony, az alakja, formája szebb, nőiesebb, jobban látható a formája.
2016. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!