Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért itt éli ki sok férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt éli ki sok férfi a szexuális frusztráltságát, és ebből adódóan sérteget másokat?

Figyelt kérdés
Nem egyszer volt már olyan, hogy valamilyen kérdésre reagáltam, aztán privát üzenetben elkezdték feltételezni, hogy nekem biztos szar a nemi életem, meg egy buta liba vagyok biztos - holott a válaszaim értelmes, normális, személyeskedéstől mentes válaszok voltak. Meg így megítélni egy embert, hogy nem ismernek... Én se ítélek meg senkit....

2016. márc. 14. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
A nemi életemre irányuló utalásokat meg inkább már nem is sorolnám..
2016. márc. 14. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? :) Azért mert fájdalmas olvasni h itt némelyik lány v. fiú "kéri" a segítséget h épp melyik partnerével mit csináljon. Másnak meg semmi sem jut. Ennyi
2016. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom élőben nem merik,0 életük van és valahol ki kell adni a feszültséget. Némelyik idióta 15 évesnek én is megírnám a véleményemet,főleg mikor itt a szex témakörben osztják az észt,de semmit nem érne...
2016. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Név nélkül, noname felületen mindig mindenki nagyszájú és bátor. Mondhatni igazi hazafi. A legtöbbjük a valóságban azt sem tudná megmondani, hogy hol lakik vagy hogy merre megy tovább. Akinek nincs szexuális élete az itt vezeti le.... vagy camba... vagy chaten...vagy bárhol. Valóban vicces kis tizenéves taknyosokat hallgatni a szexuális életről pofázni, épp hogy a tojáshéj leesett a fenekükről. Az ilyen emberek azzal kompenzálnak, hogy itt kéjelegnek vagy másokat osztanak le 0 tapasztalattal, ettől valamivel megkönnyebbülnek. (Ha jön a privi, esküszöm befakadok a nevetéstől...)
2016. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És a nők miért itt élik ki a frusztráltságukat? Kiír egy kérdést, hogy kicsi a barátja pöc*e, 20 évesen szűz meg hasonló kérdések, és minden negatív véleményt alkotó hozzászólónak megy az anyázós privát, meg jött olyan is, hogy neki milyen sokat keres a férje. :D

Az ilyen élettelen nőkkel ugyan úgy meg van áldva a gyk.

Egyébként van valami nagyon élettelen tag a fiúk közül, valami invictus15 a neve? Tőle mindig befut egy privát, ha a prostikat vagy a szerencsétlen ronda fiúkat szidod, esetleg egy nőgyűlölő kérdés alá írsz (minden nő ribi, minden nőnek nagyok az elvárásai meg a szokásos dolgok).

2016. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!