Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki azt mondja hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja hogy nem ér semmit a méret ha az illető nem tudja használni. Na és akkor hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Aha igen nem csak döfködni...na de akkor hogy?

Előjátékhoz meg különben se kell használni még.



2016. márc. 14. 14:55
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
78%
Én pl szeretem, ha a barátom mozdulatai kicsit körkörösek, mivel merev ezért én is érzem belülről.
2016. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De igen előjátéknál is lehet használni, simogatod vele a barátnőd testrészét, mellét popoját.

Vagy pl. ha csiklóját izgatod vele, tuti orgazmusa lesz. :)

2016. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ez az amihez tapasztalat kell, nem lehet pár mondatban elmondani. Olyan mintha azt kerdeznéd hogy hogyan kell jól megműteni egy szívet. Sok tanulás, figyelem es gyakorlás.
2016. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól.

Úgy , hogy mind a két fél élvezze.

2016. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 és #2 vel értek egyet. Én is nagyon szeretem ha körkörösek a mozdulatai, olyankor ugyebár még erőteljesen érzem hogy bennem van. Szeretem azt is ha egyszer gyorsabb egyszer lassabb. Vagy az is jó ha nem teljesen elölről csinálja hanem kicsi oldalasan úgy hogy ferdén van bennem.

Előjátéknál a legjobb pedig az ha a farkaddal izgatod a lány vagináját. Szerintem nincs olyan lány aki ne szeretné :D

2016. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De amúgy meg tényleg sok gyakorlás kell hozzá*

#5 voltam

2016. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!