Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak miért csak skalpot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért csak skalpot jelent egy nagy farkú pasival való szex?

Figyelt kérdés
Átlag feletti mérettel rendelkezem (cm lényegtelen). A csajok inkább csak skalpként tekintenek rám, és hosszabb kapcsolatot nem szeretnének kialakítani. Gondolom tudják, hogy több nővel volt dolgom és aggódnak amiatt, hogy nem lennék hűséges. De ez egy ostobaság.
2016. márc. 15. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert 1-2 alkalommal jó a nagy a cerka, de hosszú távon senkinek nem kell.
2016. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kicsi, de nem extrém nagy.


Ugyanakkor az exemnek volt egy barátja, akinek egy picivel még ennél is nagyobb volt, és hát ő is azt hitte, hogy ha nagy az jó, és biztos lehet jó is, de sokkal nagyobb odafigyelést igényel mint egy átlagos vagy picivel átlag feletti méret.


Mi még kényelmesen tudunk szexelni különösebb odafigyelés nélkül. Szerinte a nagy méretnek csak orálnál van igazán értelme, szerintem is.


Inkább saját vélemény szerint így ami lejön nekem a nők imádnák kipróbálni ha lenne lehetőségük, de többségében nem olyan jó vagy különösen jó mint aminek előre elképzelik, így utána már nem feltétlen élnek-halnak a nagy méretért.

2016. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!