Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő kell az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell az első alkalom után, hogy a lány is elkezdje élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Nálunk egy hónap telt el, azóta kb 10-szer voltunk együtt, és még mindig semmi. Odáig már eljutottunk, hogy nem fáj, viszont még mindig nem élvezem az aktust. Ha elmúlik a feszítő érzés, akkor leginkább olyan semmilyen az egész. Nem értem mi lehet velem a baj, már a barátom is kezd elkeseredni. Lányok, ti mennyi idő után jöttetek bele a szexbe?

2016. márc. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ez szerintem egyen fuggo . Voltam mar szuz lannyal de azaz elsot is elvezte..
2016. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a árod pénisze? Nem túl nagy, és azért kényelmetlen?
2016. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első is jó volt, nem fájt. Persze ez tőled és a partnertől is függ. Fontos hogy figyeljen rád a barátod, és lassan haladjon, izgasson ameddig kell. Próbáljatok meg tiszta lappal indulni, ne stresszelj azon, hogy eddig mi volt! Legyen hosszú előjáték, és ne gondolkozz azon, hogy mi lesz, csak lazíts; és élvezd, ahogy a barátod kényeztet. Ha már elég nedves vagy, akkor rátérhettek a szexre. Megpróbálhatjátok úgy is, hogy te irányítasz, és akkor biztosan nem okoz fájdalmat, előbb-utóbb ráérzel a lüktetésére. De ha szereted a párod, akkor ne add fel! Tegyél meg mindent, hogy működjön a dolog! (Megpróbálhatjátok síkosítóval is stb.., legyetek kreatívak!:))
2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én javasolnám, hogy ha van rá lehetőséged, ismerd meg egyedül egy kicsit jobban magad, maszturbálj! Ezzel rájössz, h mit élvezel, mire és hogyan izgulsz fel stb.. ezután már szex közben tudod hogy mire kell odafigyelned, vagy tudod egy kicsit irányítani a barátodat ;)
2016. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!