Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy általában a középosztálytól lefelé lévő nők szexelnek fűvel-fával?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfelelő helyen kérdezem-e, de volt egy vitám valakivel aki szociológiát tanult társadalomtudós és azóta nem hagy nyugodni a kérdés.


Meglehetősen jómódú családból származom, emiatt eléggé elszigetelten élünk. Szeretném már elveszíteni a szüzességemet, de fiatal vagyok még ahhoz, hogy megállapodjak és a magániskolába, ahova járok nem tudom igazán megosztani kivel a problémámat. A lányok szinte mindegyik jégkirálynő a fiúk meg vagy eléggé tabutémaként kezelik a szexualitást vagy folyamatosan arról beszélnek és menőnek gondolják magukat attól hogy rendszeresen látogatják a fizetős lakásos lányokat, pedig némelyik még 18 éves sem múlt el. Meg vannak, akik párkapcsolatban vannak és szeretik egymást.


Én látom, hogyan tesz tönkre felnőtt kapcsolatokat az, ha csak az egyik fél is nem élte ki magát.


Visszatérve a vitámra, az illető azt mondta nekem, hogy felejtsem el a filmeket, az összeset, az nem a valóság és egy nagyon minimális nőt leszámítva, akik többsége valamilyen pszichiátriai kórképpel küzd nem akar olyat, hogy csak szex és az ilyennek mindig oka van, legtöbbször az, hogy az illetőbe szerelmes és bízik benne, hogy az aktussal magához tudja kötni és viszontszerelmet ébreszteni benne vagy tudatmódosítók hatására cselekszik és józanul nem tenné meg és az én köreimben azért jégkirálynők a lányok, mert elég műveltek, okosak és tanultak ahhoz, hogy még tinikorukban se csináljanak olyasmit amit később megbánnak. Ha nem egy férfi állt volna velem szemben, itt már olyan volt, mintha valami apáca szájából hangzott volna az egész.


Utána viszont az volt a konklúzió, hogy ezektől a könnyűvérű lányoktól jobban elkapok bármit és ő még a farkát sem merné a szájukba adni mert nem tudhatja milyen HPV vírusokkal van tele miközben a lakásos lányok nagyon ügyelnek a tisztaságra, higiéniára és biztonságra, mindig használnak óvszert és még csók előtt is antibakteriális szájvízzel kell öblögetni, miközben a könnyűvérű lányok fesztiválokon van, hogy napokig meg se mossák a vaginájukat.


Még azt is hozzátette, hogy ezek általában zűrös lányok, sokszor erőszakos, alvilági pasival akik képesek agyonverni ha rajtakapják a barátnőjüket, hogy velem csalná meg őket.


Sosem éreztem magam többnek vagy különbnek attól, hogy jómódban élek, inkább engem szoktak utálni miatta és most is úgy érzem, hogy az átlagos fiatalok jól és önfeledten szórakoznak és megélik a szexualitásukat, miközben én tanuljak, öltözzek megfelelően, ha meg van is valami társasági összejövetel, unalmas az egész.



2016. márc. 16. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a tárdaimat úgymond de én pont nem az a fajta vagyok,aki fűvel fával lefekszik konkrétan meg senkivel..,hat igy hozta a sors neked, majd csak osszejon.bocs az ekezezekert, mobilrol vagyok 17/l
2016. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem függ attól ki milyen osztályhoz tartozik. Pl alkoholista is lehet a gyári munkástól kezdve a gazdag vállalkozóig bárki. Igaz én nem szoktam a felsőosztályban mozogni akár lehet benne igazság... 24/f
2016. márc. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Minél lejjebb van egy csoport a társadalomban annál ösztönösebben viselkednek. Magyarországon mivel az újgazdagok nagy része még neveltetés nélküli, nincs ennyire nagy szétválás. A középosztály családjainak lányai ma Magyarországon 18 évesen vesztik el átlagosan a szüzességüket, a legalsóbb réteg lányai 13-14 évesen. Persze mindenütt van kivétel. Mivel feljebb vagy a társadalomban annál kevesebb, de jobb minőségű szexuális partnered lehet. A prostik nem számítanak, de szerintem kerüld őket. A szex pont olyan mint az autó, nem az számít hány nőd volt hanem, hogy milyen. Gondolom te is egy első gazdás autót többre tartanál, mint egy 15 éves használt autót, aminek te vagy a 20. tulaja. A prostik meg a taxi kategória.

Én a fiamon azt veszem észre, hogy ő már az emberek nagy részét plebszbe sorolja.

2016. márc. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"A prostik meg a taxi kategória. "


Na basszus, a "zűrös lányoknak" meg hozzád hasonlók a taxi. Honnan veszed a bátorságot a kettős mércéhez?

Ezzel te is az általad emlegetett "plebszbe" tartozol. Szellemileg minden esetre.

2016. márc. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Én nem tudom, hogy ma Magyarországon hogyan különülnek el a társadalmi csoportok/rétegek. Az biztos, hogy én nem tartozok oda, ahová Te. Nem vagyunk szegények, de vannak eléggé rossz időszakaink. A szüleimnek még érettségiük sincsen. Azonban mind a ketten dolgoznak és amire szükségünk van megteremtik. Én egyetemre járok, mellette dolgozom. 19 éves vagyok, egy pasival volt eddig intim kapcsolatom, vele 2 évig voltunk együtt, fél év után feküdtünk le.

Őszintén megmondva nem feküdnék le senkivel sem csak a szexért. Teljesen felháborítónak találnom az ilyesfajta közeledést. Amúgy pedig ha valakinek nem fizetsz és mégis csak lefekszik veled, akkor nem ott tartunk, hogy fűvel-fával? Bármelyik ember, aki képes egyszer valakivel kizárólag szexkapcsolatot létesíteni, bármikor máskor bárkivel mással megteheti, és ha úgy adódik, meg is teszi, függetlenül attól, hogy milyen társadalmi csoportba tartozik.

Azért írtam mindezt le, hogy lásd, hogy attól, hogy valaki alsóbb rétegekben él még lehet művelt, meggondolt, erkölcsös.

2016. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

általánosítva ige, valószínűleg nagyobb eséllyel, de persze ott sem igaz mindenkire.


Az viszont tény, hogy náluk nem számít ha óvszer nélkül,

volt már szerencsém 2 ilyen lányhoz, mindekttő óvszer nélkül akarta, megszakítással...

2016. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a szociológia az általánosítások tudománya. megpróbál minél több konkrét és személyes információt begyűjteni, aztán ebből statisztikákat gyárt és általános következtetéseket próbál levonni a társadalom egészére és különféle csoportjaira vonatkozóan. érdekes és fontos tudomány, de nem szabad belőle messzemenő következtetéseket levonni és nem ajánlott ez alapján kezelni konkrét embereket, mert a konkrét ember konkrét tulajdonságai, tapasztalatai, élethelyzetei és véleménye vagy egybevág az általánosítással, vagy nem.


a szexuális szokások, igények pedig pláne nagyon személyesek és személyenként, időszakonként és egy csomó más dologtól függően változnak, változhatnak...

2016. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a KSH 10%-ot sorol csak az alsó jövedelmi réteghez (osztályba sorolást gondosan kerülve), az ide tartozó nők jelentős részére igaz lehet szociológus ismerősöd megállapítása, gyakorlatilag ezek kevésbé szép szóval már lumpenek.


A jobb társadalmi státusz pont előny prostizásnál kicsit igényesebb könnyed ismerkedésben is. Tapasztalataim szerint kb. minden nő beveti magát gyorsan, ha saját szintjéhez képest sokkal sikeres férfinál esélyt lát.

2016. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!