Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Az alábbi helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az alábbi helyzetben lefeküdnétek a nővel vagy nem? Hogyan alakulna a tovább a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Összeismerkedsz a neten egy nővel. Jól kijöttök egymással, a nő vonzó, szexis, pont a te eseted.


Megbeszéltek egy randit, élőben is jól megvagytok, még jobban megtetszik.


Egyik randin aztán bővebben beszélgettek az életetekről, és a nő elmeséli, hogy ő transznő. Férfiként született, de mindigis nőnek érezte magát, ezért nemváltó műtéten esett át, az okmányai szerint is nő.


Ezek után hogyan döntenétek a kapcsolatotok jövőjéről? Miért?



2016. márc. 16. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Dugnám
2016. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
fuj na felkotnem magam
2016. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 B.lacko ***** válasza:
33%
Jezus..hozza nem ernek:D
2016. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
El nem tudom képzelni, hogy ilyet nem vennék észre.
2016. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Az első képnél, amit látok róla, észrevenném. Szerintem, ha randi után se vette észre, akkor nagyon tapasztalatlan, és szűk látókörű pasas lehet, aki valszeg nagyon kibukik egy ilyen bejelentéstől. A korrekt módszer az lenne, ha azonnal egyértelműsítenéd a dolgot, még az ismerkedés kezdetén, és nem rabolnád senki idejét feleslegesen.
2016. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan hitelesen néz ki,hogy addig nem tűnt fel akkor simán dugnám :D
2016. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, mit szeretnék a kapcsolattól. Hosszútávú partnernek nem valószínű, hogy jó lenne, hiszen gyereket szülni nem fog tudni, ahhoz "eredeti" nő kell. Amúgy még az is lehet, hogy belemennék egy rövidebb kapcsolatba, még nem találkoztam nemváltáson átesett emberrel.
2016. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem voltam ilyen helyzetben, de nagy eséllyel passzolnám a "csajt"...
2016. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki róla megmondja 1 kép alapján, hogy fiúnak született, az akármit kérhet tőlem


[link]

2016. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mesztelen nagyon sok mindent meglehet latni pl a hasát vagy a vállát esetleg kezeit... Arcán nem minden esetben lehet meglátni szóval nem tudom ki kellene probálni milyen ő a pinája milyen aztán dönteni.
2016. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!